Створення чистих виробничих приміщень в Україні

415 0
Створення чистих виробничих приміщень в Україні


Чистота - обов'язкова умова при виготовленні будь-якої фармакологічної продукції. Це можуть бути об'єкти для виробництва хімічних засобів, медичного обладнання чи дослідницькі центри.

Залежно від типу та вимог до класифікації чисті виробничі приміщення відрізняються між собою за дизайном та іншими особливостями. Головне, щоб вони відповідали всім необхідним нормам. Тому замовляти проєктування та будівництво фармацевтичних виробництв рекомендується виключно у надійних підрядників.

Облаштування чистих приміщень – очевидне рішення

Будь-яке підприємство, яке здійснює свою діяльність у галузі розробки або виробництва засобів та пристроїв медичного призначення, потребує створення особливих умов для забезпечення безпеки як проєктів, так і персоналу.

Чисті кімнати – єдиний спосіб максимально знизити рівень забруднень цієї продукції. Існує три основних типи таких приміщень:

для досліджень;

• для проектування та виготовлення медичного обладнання;

• для фармацевтичної галузі

Найкращі умови для будь-яких експериментів

Чисте виробниче приміщення для лабораторій, у яких проводять різні досліди та розробляють нові методики лікування, зазвичай відповідають стандартам 5-7 ISO 14644-1. Важливі складові крім спеціального обладнання - безпечні сховища та зручні меблі, що враховують найменші особливості людського організму.

Таке середовище має бути абсолютно біологічно безпечним, надійно захищати всіх співробітників від будь-яких ризиків. Якщо здійснюються будь-які маніпуляції з кров'ю, стовбуровими клітинами, іншими біологічними матеріалами, додатково знадобляться потужні фільтраційні системи. При роботах з токсичними та інфекційними парами, необхідні блоки з негативним тиском. Тільки таким способом можна буде запобігти витоку шкідливих складових назовні.

Особливості чистих приміщень для медичних виробів

Чисті приміщення, де здійснюється виробництво та упаковка медичних пристроїв та обладнання, можуть підпадати під різні класифікації. Чим мініатюрніші та складніші деталі, тим вищі вимоги. Критичній дезінфекції підлягають хірургічні інструменти та імплантати. Клас середовища для такої продукції має бути не менше ніж 5 ISO. Для пакування таких виробів підійдуть менш суворі умови.

Основні вимоги до чистих приміщень для фармацевтики

При розробці та тестуванні лікарських засобів існує високий ризик зараження, тому чисті приміщення для фармацевтичних виробництв повинні відповідати найсуворішим вимогам. Необхідно максимально мінімізувати утворення, проникнення та розмноження патогенних мікробів та забруднюючих частинок.

Рівень класу чистоти безпосередньо залежатиме від типу хімікатів, які використовуються в роботі та різновиду процедур, що проводяться. Мінімальний стандарт - ISO 7. Більш жорсткі вимоги передбачають наявність 35-70% покриття стелі для підтримки навколишнього середовища в межах 100 000 частинок 0,1 мкм на м3 і від 240 до 600 повітрообмінів на годину. 

Компанія «СпецКиївБуд Medical» здійснює проектування та оснащення фармацевтичних виробництв в Україні відповідно до будь-яких встановлених екологічних стандартів. Такі приміщення дозволяють підтримувати оптимальні показники температурних режимів, вологості та чистоти, чудово вписуються в дизайн будь-яких медичних закладів. Зв'язатися зі співробітниками компанії можна за номерами телефонів, що вказані на офіційному сайті, або залишивши заявку через форму зворотного зв'язку.  На правах реклами


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация