Найкращий вибір надійних гравійних велосипедів — в інтернет-магазині Unisport Body

538 0
Найкращий вибір надійних гравійних велосипедів — в інтернет-магазині Unisport Body

На базі конструкції шосейного/гірського велосипедів був створений гравійний велосипед, який вдало поєднує в собі їх властивості і має деякі власні переваги. Це є закономірним, оскільки кожна нова модифікація велосипедів створюється на базі вже створених моделей, але адаптована для вирішення нових завдань.

Гравійники є саме такою модифікацією, синтезованою для нових велогонок, видів їзди та інших сфер експлуатації велосипедів. З одного боку, поява нових модифікацій розширює спектр їх використання та спрощує виконання різних завдань. З іншого боку, покупцю складно зробити правильний вибір із такого різноманіття модифікацій звичайного велосипеда.

Якщо ми говоримо про гравелі (гравійні велосипеди), то в рамках навіть одного цього типу велобайків в торговій мережі можна знайти різні пропозиції від різних торгових марок. Гравійні велосипеди в Україні широко потрібні завдяки своїм технічним характеристикам та функціональності. Однак вибрати гравець із конкретними характеристиками звичайному покупцю складно.

Типи велосипедів гравелів,
пропоновані виробниками

Чітких критеріїв класифікації гравійних велобайків немає, її можна вважати умовною, але базується вона на конкретних відмінностях різних їх модифікацій. Гравійні моделі простіше розглядати за специфікою призначення, так простіше орієнтуватися і помилитися з вибором потрібної моделі.

Гравел-ендуранс

По суті, це класичний шосейник, який відрізняється такими якостями:

  • більш комфортна посадка;
  • збільшена колісна база;
  • наявність дискових гальм;
  • оснащені 25–28 дюймовими шинами;
  • широкі (36–40 мм) покришки — особливість, що відрізняє ендуранс від інших гравелів.

Якщо використовувати автомобільну термінологію, такий велосипед можна назвати «вело кросовером».

Це чудова альтернатива гоночним моделям шосейників, його можна використовувати для повсякденних потреб та приємної їзди містом. Ціна на гравійний велосипед цього типу знаходиться у нижньому ряду цінового сегменту гравелів.

Гравел-байки для гравійних доріг

Дороги з гравійним покриттям можуть бути різними, залежно від фракцій гравію, основи, на яку вони покладені, ухилу дороги тощо. Тому і гравел-байки у цій лінійці відрізняються між собою деякими нюансами. Так, наприклад, оснащені покришками товщиною не більше 2 дюймів гравели більше підходять для їзди складними і важкими гравійними дорогами. Всі моделі цього виду можна умовно розділити на дві групи за товщиною гуми, що використовується:

  1. Гума до 42–45 мм.
  2. Гума до 50–55 мм.

Гравел для гірських рельєфів та передгір'їв

Якщо ви вирішили купити гравійний велосипед цього типу, ви придбаєте максимально наближену до гірських велосипедів і оптимально адаптовану модель для велопрогулянок по гірських маршрутах. Більшість моделей оснащена підсідельним дроппером (штирем), що дозволяє регулювати положення сідла по вертикалі. Гравели для їзди важкими грунтовими дорогами

Дорогами з в'язким однорідним (сніг, земля, пісок) покриттям, зручніше їздити на гравійному велосипеді, наближеному до фетбайків — велосипедів з високим ступенем прохідності, оснащених широкими покришками. Це стійкі моделі, надійні та дуже схожі на гірські велосипеди. Однак, на відміну від гірських моделей, розігнатися більш ніж на 30 км/год не вийде. Для швидкісної та маневреної їзди краще вибирати модель гірського велосипеда, для прохідності — грав за грунтовою дорогою.

Де в Україні продаються гравійні велосипеди
та як вибрати потрібну модель?

Сьогодні придбати велосипед такого типу можна у будь-якому магазині спортивних товарів. Однак найбільш вигідну пропозицію на вас чекає в інтернет-магазині Unisport. Купити гравійний велосипед у Києві з доставкою по всій Україні — це зручно, швидко, вигідно! Різноманітність моделей, зручна система пошуку, допомога спеціалістів магазину, доступні ціни та швидка доставка товарів — все це передбачено для наших покупців!

Вибираючи собі гравел-байк, орієнтуйтеся на завдання, які він вирішуватиме. Ваш вибір залежить від особливостей його експлуатації.На правах рекламиКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация