Казанської ікони Божої Матері

386 0
Казанської ікони Божої Матері

Казанська ікона Богоматері допомагає людям знайти свій істинний шлях. У різні часи до божественного образу зверталися правителі й полководці, просячи у Божої Матері допомоги і підтримки перед прийдешніми битвами.

Її підтримка сильна у важких життєвих ситуаціях, у часи скорботи і печалі.

Перед іконою Казанської Божої Матері моляться у випадках, коли потрібно прийняти правильне рішення, уникнути помилок та неприємностей. Згідно із переказами, багатьом Богородиця приходила уві сні й підказувала, як найкраще вчинити, а чого не слід робити.

Лик Богоматері допомагає й під час лікування будь-яких недуг, особливо, якщо є проблеми з очима, а також за необхідності духовного прозріння.

Крім того, Казанська ікона Божої Матері вважається покровителькою родини. Їй моляться про кохання, про успішне заміжжя і сімейне щастя. До ікони, зокрема, звертаються, благословляючи молодят на взяття шлюбу. У народі вірять, що, якщо весілля гуляють у дні святкування святого образу, то сімейне життя молодят буде щасливим. Понад те, парам, у яких виник розлад, Казанська ікона допомагає налагодити стосунки й повернути гармонію і добробут у сім'ю.

Особливу прихильність Казанська ікона Богородиці проявляє до дітей – оберігає їх від нещастя і допомагає на життєвому шляху.

Молитва Казанській іконі Божої Матері

О, Пресвята Госпоже, Владичице Богородице! Зі страхом, вірою і любов'ю перед чесною і чудотворною іконою молимо Тебе: не відверни лиця Твого від тих, хто вдається до Тебе. Визволи всіх, хто молиться тобі, від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від усяких спокус, скорбот, хвороб, бід і раптової смерті. Даруй нам дух скрухи, смирення серця, чистоту думок, виправлення гріховного життя і залишення гріхів, так всі оспівують велич і милість Твою.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация