Вивчаємо секрети, які допоможуть надовго зберегти чіткі контури

325 0
Вивчаємо секрети, які допоможуть надовго зберегти чіткі контури

Ідеально прямий кут між підборіддям і шиєю — еталонний показник юності, саме його і називають «кутом молодості». Коли він зменшується, ми починаємо виглядати старше, навіть якщо на обличчі ще немає зморшок. Основні причини втрати кута молодості пов'язані з нашим легковажним ставленням до своєї зовнішності. Дотримання цих простих правил допоможе вам тримати заповітні 90 градусів!

Стежити за шиєю і поставою

Овал обличчя може "поплисти" вже до 30 через малорухливий спосіб життя, тривалу сидячу роботу, занадто високу і незручну подушку, звичку сутулитися. Все це призводить до розвитку шийного остеохондрозу, стресовим затискам мускулатури шиї і плечей, ослаблення зв'язок і, як наслідок, до деформації контуру підборіддя.

Попередити ситуацію допоможуть спеціальні вправи, перерви протягом робочого дня, сон на ортопедичній подушці, масаж шийно-комірцевої зони. І рівна спина — стежте за своєю поставою кожну хвилину!

Позбутися телефонної залежності

Номофобія (від англійського «no mobile phobia») — поширена проблема сучасної людини. Лікарі серйозно порівнюють її з алкоголізмом та іншими залежностями. Мало того що вона впливає на психологічний стан і призводить до депресій, так ще й постійний контакт зі своїм смартфоном «обличчям вниз» призводить до порушення овалу вже в досить юному віці.

Нехай вам далеко до справжнього номофоба, але подумайте про свою красу і про те, скільки часу йде даремно, поки ви розглядаєте чергову порцію котиків. Діставайте смартфон з сумки тільки по справі, а для роботи більше підійде ноутбук.

Усунути "друге підборіддя"

Найскладніше тим, хто має деформаційний тип старіння обличчя і схильність до зайвої ваги. В такому випадку тканини обличчя і підборіддя самі по собі досить важкі, а жирова клітковина любить накопичуватися під нижнім краєм. Якщо додати до цього коливання ваги під час численних спроб схуднути і схильність до набряків — появи «другого підборіддя» не уникнути.

Очевидна рада — вести здоровий спосіб життя і намагатися тримати вагу. Позбутися від "другого підборіддя" допоможе лімфодренажний масаж, ручний або апаратний. Великий запас жирового прошарку зменшать ін'єкції ліполітиків. Порушення обсягів і чіткості підборіддя коригується філерами, а при вираженому ступені — установкою спеціального імпланта.

Зміцнити шкіру

Ми ретельно доглядаємо за обличчям, але про шию часто згадуємо після 40, коли «несподівано» виявляємо у себе розтягнуту шкіру. Особливо при дрібнозморшкуватому типі старіння, коли самого жирку на підборідді немає, але шкіра швидко втрачає тонус і еластичність.

Якщо з молодості виробити звичку регулярно застосовувати зволожуючі і ліфтингові засоби, вийде надовго зберегти кут молодості. Сьогодні є багато різних продуктів для домашнього догляду, в тому числі спеціальні компресійні маски для нижньої третини обличчя і підборіддя. І, звичайно ж, біоревіталізація у косметолога.

Підтримувати тонус м'язів

Втрата кута молодості багато в чому пов'язана з гіпертонусом платізми — широкого подвійного м'язу по всій поверхні шиї. З віком і через неправильну поставу вона "зіщулюється" і тягне тканини обличчя вниз.

Повернути платізмі нормальний тонус допоможуть спеціальні вправи. Найпростіша — повільно відхиляти голову назад і злегка убік вправо і вліво, щоб відчути розтягнення м'яза. Гіпертонус платізми допоможуть прибрати і косметологи ін'єкціями ботулотоксинів.

Бонус: секрет француженок

Судячи з численних фото, французькі дами славляться своєю моложавістю. За їхніми зізнаннями, секрет простий: треба більше посміхатися і якомога частіше дивитися вгору. Так ви надовго збережете кут молодості і почнете помічати багато цікавого навколо.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация