Гусяча шкіра: причини прояву і методи лікування

385 0
Гусяча шкіра: причини прояву і методи лікування

Напевно, усім відоме це почуття мурашок під шкірою, яке виникає від страху або холоду. І зазвичай цей ефект проходить в течії декількох хвилин. Інша справа, коли це виникає регулярно і без яких-небудь подразників і не зникає саме по собі.
Косметичні процедури, які допоможуть виправити ситуацію. Дієти і рекомендації по прийому необхідних вітамінів. З такою проблемою - дрібними пупырышками стикаються дуже багато людей, але далеко не усі знають про серйозність захворювань, про які сигналізує прояв мурашок по шкірі.

Як позбавитися від гусячої шкіри

З гусячою шкірою допоможуть впоратися крахмалловые ванни:
- (350-500 г розвести в 2-5 л і влити в заповнену водою 37-38°С ванну);
- умивання (1 ч. л. на 1 л);
- у воду можна додати хвойний екстракт (1 ст. л.).
Їжте більше моркви, чорниці і інших продуктів, де багато провітаміну А і вітамінів С і Е, а також приймайте їх в штучному виді. Застосовуйте кефір як очищаючий засіб перед походом в душ.

Пілінги і скраби

Пілінги, в основі яких дія фруктових кислот і ензимів, допоможуть у боротьбі проти цього неприємного захворювання. Радикальним засобом виступає сольовий або цукрово-очеретяний пілінг. А ось м'якуш кокоса або апельсин більше щадне рішення. Мигдалевий пілінг хороший при локалізації проблемної зони під очима.
Обгортання морськими водоростями, виноградом, шоколадом і масажі сприятливо впливають на стан шкіри.
Уранішні процедури із застосуванням скраба, пілінгу і розтиранням жорсткими рукавицями можна проводити і удома.
Дуже ефективне распаривание в лазні або у ванні з подальшим відлущуванням і нанесенням зволожуючих препаратів (гелі, крему, бальзами, олії і молочко з вітамінами А і Е). Треба почастіше бувати на сонці для заповнення недоліку у вітаміні D. Взимку варто відвідувати солярій.
Дотримуйтеся цих правил і такої проблеми як позбавитися від гусячої шкіри у Вас не буде.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация