Підтвердить свою присутність на відео. Мер Малецький з Кременчука не втік. В місті -  вечеряє з заступниками в своєму кабінеті

1 088 0
Підтвердить свою присутність на відео. Мер Малецький з  Кременчука не втік. В місті -  вечеряє з заступниками в своєму кабінеті

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький та його заступники перебувають сьогодні в місті і нікуди з міста не поїхали. Натомість, на цю хвилину – вони всі гуртом в кабінеті мера Малецького вечеряли. Тобто, вечеряла його заступниця Ольга Усанова точно.

Й це відповідь на запитання наших читачів – де сам міський голова, якого не чуть й видно. Й мова тут про те, що ось керівник обласної адміністрації Дмитро Лунін – двічі на день все оприлюднює пояснення з поточного життя. Наш Президент Володимир Зеленський, наш Головнокомандуючий,   в яких він сьогодні пекельно важких умовах,  знаходиться ми бачимо – теж не забуває підтримати своїх громадян.

І звісно запитання від «Програми плюс» до пана Малецького – який ото сенс сидіти в кабінеті й чому він не може записати відео як всі нормальні чиновники, аби його бачили люди і чули чим він займається?

Тож чекаємо – з завтрашнього дня наш градоначальник до людей наблизиться , хоча б на відео. А далі – може ми й побачимо його десь на вулиці.

Про що слід додати – на відео з кабінету мер показав також біля себе нардепа Шаповалова, який теж  перебуває в місті. Однак про свої плани , політичні зокрема,  яку він партію обере знову чи залишиться в тій що був - пан нардеп не розповідав. Сказав тільки, що працює.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация