У всій освіті – школах, дитячих садках… і Кременчука теж - канікули на два тижні. Освітній процес припиняється – Міністр Шкарлет

1 038 0
У всій освіті – школах, дитячих садках… і Кременчука теж - канікули на два тижні. Освітній процес припиняється  – Міністр Шкарлет

З метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу сьогодні, 25 лютого 2022 року, МОН направило листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій і керівникам закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

"Прошу освітян і всіх українців орієнтуватися на офіційні джерела інформації. Крім того, не переходьте за підозрілими посиланнями, кнопками, а також не поширюйте непідтверджену інформацію", – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр також звернувся до всіх із закликом не панікувати та слідувати рекомендаціям державних і місцевих органів влади, а також правоохоронців.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация