Дипломатія зупинить агресію? Ситуація на сході України  загострюватиметься до 22 лютого, далі вторгнення?

867 0
Дипломатія зупинить агресію? Ситуація на сході України  загострюватиметься до 22 лютого, далі вторгнення?

Ситуація на сході України загострюється щогодини і про це повідомляють наші ЗМІ. Й мова про те, що ось в окупованому Донбасі оголосили масову евакуацію мирних жителів в Росію та посилили обстріли позицій ЗСУ.

Однак, Збройні сили України активності не проявляють й жодних наступальних операцій на сході, чи відповідей артилерії не проводиться і не планується.

Натомість, кількість обстрілів позицій ЗСУ збільшилася до 70, двоє військових України загинули від снарядів,  а самі нападники з терористичних «ДНР» та «ЛНР» роблять масові фейки, для чого підривають як авто в Донецьку, так газові заправки в Луганську.

Мета – створити «казус-беллі», або причину для початку війни зразка тієї, яку сотворив СРСР в 1939 році проти Фінляндії, обстрілявши своє ж село Майнілла і з подальшою заявою, що це справа самих фіннів.  

Відомо, що з приводу ситуації в Україні, вже в Німеччині на конференції з безпеки сьогодні  виступив Президент України Володимир Зеленський, який заявив, що «Україна хоче миру й він ініціює зустріч керівників держав- підписантів Будапештського меморандуму.»

Далі що слід сказати – відомо, що 22 лютого рада федерації в Москві прийме рішення про визнання терористичних ДНР та ЛНР, зразка як це було зроблено в Абхазії.

Після цього, що зрозуміло -  в Донецьк та Луганськ увійдуть російські війська, начебто, відстоювати інтереси тамтешнього населення, які ніхто не утискує. І це, ймовірно, буде початок масштабного наступу на Україну.

Інше з того, що є - в столиці через загрозу нападу закриваються посольства західних держав й їх переводять у Львів.

Однак дивимося, що буде далі – поки що ситуація дуже напружена й такого як сьогодні не було з 2014 точно. Поки що ми бачимо в Інтернеті тільки карту України з назвами міст, які можуть опинитися під бомбами та ракетами. І Кременчук якраз і є в цьому переліку з його заводами та промисловістю.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация