Учнів 1-4-х класів Кременчука можна було не переводити на дистанційне навчання ще на два тижні. Діти не поширюють інфекцію – повідомлення

735 0
Учнів 1-4-х класів Кременчука можна було не переводити на дистанційне навчання ще на два тижні. Діти не поширюють інфекцію – повідомлення

Кременчуцькі чиновники – мер Малецький та його вісім заступників помилилися з переведенням навчання з нормального, коли діти ходять у школу, - на дистанційне, коли діти в школу не ходять.

Такі висновки не лише від того, що ось при закритих класах і при відсутності спілкування з учнями педагоги все одно масово хворіють (принаймні так переконує керівник міської освіти Москалик).

Є й інше й про це сьогодні всеукраїнським ЗМІ (Главкому) розповів позаштатний радник МОЗ професор Сергій Крамарев.

Фахівець заявив: «Між собою діти значно менше розповсюджують інфекцію».
Щоб вберегти дітей від коронавірусу, потрібно насамперед вакцинувати доросле населення, оскільки між собою діти значно менше передають коронавірусну інфекцію, ніж дорослі».
Згідно з дослідженнями, які озвучив лікар, більшість спалахів захворюваності в школах починаються через хворих дорослих.

Якщо коронавірус з'являється в дитячому колективі, швидше за все, хтось приніс його із сім'ї.
«Якщо говорити про шпиталізованих до нашої лікарні дітей, то основна маса заразилась всередині сімей. Є американські дослідження, які доходять висновку, що між собою діти значно менше розповсюджують інфекцію, ніж заражаються всередині родини. Тому якщо в школі відбувається спалах, то, як правило, джерелом його є дорослий, який «приніс» хворобу до школи. Тому, щоб вберегти дітей, потрібно вакцинувати дорослих», – сказав Крамарев.

Далі про кременчуцьку ситуацію – вона у нас така.

Кременчуцькі чиновники, єдині в області, повністю перевели навчання в школах на дистанційну форму, при тому, що в інших містах та районах учні 1-4 класів відвідують навчальні заклади.

Пояснення, що вчителі, а вони всі вакциновані Пфайзером, хворіють у кількості не меншій пів тисячі працівників, – навряд чи є логічними.

Бо насправді мова йде як про учнів початкової школи, так і педагогів початкової школи, де ситуація не катастрофічна, при тому, що пік коронавірусу ми вже пройшли.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация