І скорочення будуть, і нові відділення. Про зміни в медицині Кременчука у 2022 році в договорах про медгарантії

502 0
І скорочення будуть, і нові відділення. Про зміни в медицині Кременчука у 2022 році в договорах про медгарантії

Рівень медичного обслуговування жителів Кременчука у 2022 році якісно підвищиться й набагато.

Такий висновок – не лише з причини, що діагностика тепер стане звичною справою для міських лікарень, але тепер усе залежатиме від внутрішньої конкуренції між медзакладами міста.

Й це останні повідомлення з Національної Служби здоров’я України щодо підписання угод про медичні гарантії з медичними закладами Кременчука.

З того, що сьогодні оприлюднено, – у 2022 році в Кременчуці хворих на інсульт швидка везтиме вже у дві міські лікарні – Першу та «Кременчуцьку».

Також у Кременчуцькій районній лікарні лікуватимуть хворих із ВІЛ, а послуги з паліативної допомоги надаватимуть лікарня «Правобережна», госпіталь для ветеранів і Міська дитяча лікарня.

Й одночасно чотири лікарні міста задекларували в себе такий напрямок діяльності як лікування хворих на коронавірус.

Інше – те, чого не буде в нашому місті, хоча про це говорив мер Малецький.

Градоначальник віджав приміщення в села Кам'яні Потоки.

Приміщення це розташоване на території Центральної районної лікарні, й мер планував там відкрити щось зразка стаціонару для хворих на психіатричні захворювання та лікування від алкоголю. Однак то були просто слова.

В НСЗУ не підтверджують такої пропозиції за договорами на медгарантії від перейменованої в лікарню планового лікування колишньої ЦРЛ.

Про що слід додати – вже міські чиновники не розкривають поки що своїх планів відділення для лікування інсультів (неврологію), що має з’явитися в лікарні «Кременчуцька». Й слід так розуміти, все це буде на базі відділення нейрохірургії.  

Останнє, про що слід додати, – судячи з того, що кременчуцькі медики фактично залишили кількість медичних послуг на минулорічному рівні, а оплата їх праці залежатиме від кількості пролікованих випадків і все це – в жорсткій конкуренції, то скорочень у нашій медицині – не уникнути.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация