Видавала підробні сертифікати про щеплення? На Полтавщині викрили одну людину на внесенні неправдивих даних про вакцинацію

409 0
Видавала підробні сертифікати про щеплення? На Полтавщині викрили одну людину на внесенні неправдивих даних про вакцинацію

У Лубнах працівники райвідділу поліції зайнялися справою щодо внесення неправдивих даних про вакцинацію в медичну систему. Після такого внесення в громадянина (громадянки), якому щеплення зроблено фіктивно, з’являється можливість отримати в Дії сертифікат про вакцинацію.

Й це повідомлення з Лубенського райвідділу поліції, де встановлено, «що карта профілактичних щеплень зі сфальшованими даними про введення першої дози вакцини від коронавірусної хвороби була потрібна медичній працівниці для отримання доплати за роботу в особливих умовах пандемії».

Далі слід сказати, що не так у цьому повідомленні поліції. А не так – це інформація про зміст події – за кожне перше щеплення медичний працівник отримує в середньому 30 гривень. Тобто це не ті кошти, на які можна розбагатіти. Розбагатіти ж можна на видачі підробних сертифікатів про вакцинацію, але в поліції на такому не наполягають.

«За процесуального керівництва Лубенської окружної прокуратури дізнавач поліції повідомив фігурантці про підозру у вчиненні ряду кримінальних правопорушень: підбурювання до підробки офіційного документа, який видається чи посвідчується особою, яка уповноважена на виконання функцій держави щодо реєстрації (4 ст. 27, ч. 1 ст. 358 КК України), використання завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358), а також замах на шахрайство (ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 190). Триває досудове розслідування», - такий висновок цього кримінального провадження, в якому говориться про «підбурювання, замах на шахрайство» і всякі інші схожі речі.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация