Що скаже Малецький? Якщо ковідні доплати за грудень медикам Кременчука заборгували, то яка їм буде підвищена зарплата?

455 0
Що скаже Малецький? Якщо ковідні доплати за грудень медикам Кременчука заборгували, то яка їм буде підвищена зарплата?

Кременчук буде чи не єдиним містом Полтавської області, де працівники місцевих медичних закладів не лише не отримають підвищену заробітну плату, так ще й звичайну зарплату їм теж заборгують.

І це останні повідомлення з міського медичного життя, за яким уже за січень 2022 року медсестри повинні отримувати 13,5 тисяч гривень, а лікарі - 20000 грн.

Але, як повідомляють «Програмі плюс» із лікарні «Кременчуцька», тут місцевим медикам виплатили тиждень тому лише половину авансу – по 1000-1200 грн.

А на черзі сьогодні мала б бути виплата зарплати, яку нарахували вже по-новому.

Однак наші читачі-медики повідомляють, що ніяких коштів, у тому числі й заборговану частину ковідних доплат, ніхто з них не отримав.

Далі слід сказати, що заробітна плата в медичних працівників нашого міста залежить від підписаних угод про надання медичних послуг за медичними гарантіями.

Лише після підписання такої угоди з НСЗУ будуть виділятися кошти.

Далі просто повідомлення – ось такі угоди про медгарантії підписала лікарня «Придніпровська», медсанчастина «Нафтохімік», госпіталь для ветеранів, усі ПСМД нашого міста.

Однак у цьому переліку інших міських лікарень немає і коли вони будуть – невідомо.

Звідси й питання – коли ж наші медики отримають зароблені й заборговані кошти?

І це питання – вже до мера Кременчука Малецького, який хоч і перебуває за кордоном, але має час запитати у своїх підлеглих: що сталося й чому вони нічого не пояснюють людям?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация