Міряються капіталами. Бізнес-чиновники Кременчука обмінялися ударами зі своїми конкурентами в Полтаві

349 0
Міряються капіталами. Бізнес-чиновники Кременчука обмінялися ударами зі своїми конкурентами в Полтаві

Боротьба між бізнес-кланами в Полтавській області – між представниками Полтави та Кременчука – посилилася до неможливого й нинішня війна між чиновниками йде на всіх рівнях.

Й це останні повідомлення наших колег з Інтернет-видання «Полтавщина», які взялися оцінювати наслідки війни обласних чиновників на житті області.

Зокрема, наскільки ця війна чиновників позначиться на нинішньому очільнику Полтавської обласної адміністрації й чи зможе він стати головою Полтавської обласної адміністрації, але вже без позначки в.о.

Далі слід сказати, що, за попередніми оцінками, а мова йде про жахливу боротьбу між представниками партії «Довіра» (полтавський нардеп Кулініч) та «За майбутнє» - кременчуцький нардеп Шаповалов. «Кременчуцьке крило цієї політсили не надто задоволене своїм місцем у Полтавській облраді, тому зі своїм губернатором вони прагнутимуть переформатувати більшість в облраді, а в міськраді (Полтави) залишити все, в принципі, без особливих змін», - така оцінка політичної ситуації наших колег з області.

Відповідно, олігархічні кременчуцькі замайбутники нардепа Шаповалова та його племінника нардепа Мовчана, які є в меншості, нині готують черговий наступ у Полтавській обласній раді.

За тим, що планується, бізнес-депутати ставлять вимоги замінити керівника Агентства місцевих доріг Полтавської області, провина якого – погане очищення місцевих доріг від снігу. 

Відповідно, на цю посаду буде пропонуватися своя людина, після чого має бути заміна чужих підрядників, які займаються ремонтом та утриманням доріг, на своїх.

Втім у Кременчуці ми все це проходили і бачили, яким є життя нашого міста, в якому керує нардеп Шаповалов через свого підлеглого мера Малецького. 

Однозначно – нічого хорошого в такому немає й ніколи не було.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация