У міській дитячій лікарні Кременчука заштормило. Медики виступають проти переведення на 0,75 та 0,5 ставки і попереджують про «реформи»

1 771 0
У міській дитячій лікарні Кременчука заштормило. Медики виступають проти переведення на 0,75 та 0,5 ставки і попереджують про «реформи»

Кременчуцька міська дитяча лікарня стала першим закладом нашого міста, де напередодні підвищення заробітної плати нашим медикам, почалися розмови про економію фонду заробітної плати.

А за такою економією – переведення медичних працівників зі ставки на 0,75 та 0,5 посадового окладу.

Й це остання заява неназваних працівників цього медичного закладу, в якому вони висловлюють підтримку ЗМІ та зазначають, «що у своїх коментарях з приводу поточної ситуації наші місцеві чиновники відкрито і нагло брешуть.

Вони заявляют, що "оптимізують" тих працівників, хто працює на 1.5, чи 1.25 - до однієї ставки (1.0).

Та насправді, "переводять" і людей з 1.0, на 0.75 або 0.5.

Слід зазначити, що законних підстав для "переводу" на меншу ставку немає.

Лише, якщо працівник САМ добровільно напише заяву», - таке звернення в Інтернеті, в якому також – розповідь про нинішні умови роботи в цьому медичному закладі.

Й прохання звідси  до медичних працівників:

  1. Ні в якому разі власноруч нічого не підписувати!
  2. Дзвонити на гарячу лінію міністерства: 0-800-60-20-21 (після сигналу натиснути цифру 8).»

Інше – вже не пов’язане з переведенням на половину окладу, однак мова про таке.

«На даний момент у Кременчуці, в жодній державній клініці немає: дитячого гінеколога, алерголога, оперуючого окуліста, ендокринолога (лікарка нещодавно пішла у декрет).

Маємо всього 1 лікаря з деяких дитячих спеціальностей: 1 уролог, 1 гематолог, 1 кардіоревматолог та деякі інші.

Також маємо всього декілька лорів та неврологів.

Штат з анестезіологів, хірургів та травматологів укомплектований не повністю, тому лікарі працюють понаднормово…

А ще, панове читачі, ми вам не розказали про закриття дитячих поліклінік (по вузьким спеціалістам) у центрі та на Молодіжному, яке планується в лютому місяці. Але то вже зовсім інша історія»,- таке завершення цього звернення, після якого тільки одне запитання до мера Малецького, його заступника Усанової та головного медичного чиновника Середа – будь ласка прокоментуйте нам свої нові «реформи».

Останнє - про можливе рішення цієї конфліктної ситуації. Й таких - два. За першим наш медичний заклад  збільшить число медичних послуг й отримуватиме більше коштів. За другим - мер міста Малецький не лише виділятиме для цього медзакладу більше коштів, але припинить підвищувати вартість тепла та гарячої води, бо дрова на  яких працює місцева котельня - не подорожчали настільки як газ для бюджету. 

Втім, й одне й інше - все це з області фантастики. Наші чиновники цю кризу зможуть лише поглибити, але не вирішити. І це печально.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация