Одні роблять вигляд, що перевіряють. Інші – що на ці перевірки реагують. У Кременчуці досліджували дотримання карантинних вимог

507 0
Одні роблять вигляд, що перевіряють. Інші – що на ці перевірки реагують. У Кременчуці досліджували дотримання карантинних вимог

Фахівці Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляють, що ось вони продовжують позапланові та комісійні перевірки, пов’язані з попередженням поширення коронавірусної хвороби.

Й це останні повідомлення з життя місцевих контролерів, які в принципі в Кременчуці справді є, але їх існування відмінне від життя міста.

За тим, що повідомляють в обласній державній адміністрації, ось ці фахівці з 21.01.2022р. по 27.01.2022р. проводили перевірки та розˋяснювальну роботу з питань дотримання вимог постанов №17,13,20,34,8,10 Головного державного санітарного лікаря України.

Усього перевірено щодо карантинних заходів аж 46 об`єктів.

Тож під планову перевірку потрапив Кременчуцький ліцей №21 «Старт».

Під позапланові перевірки – 10 (заклади громадського харчування, навчальні заклади, заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами).

Також було 35 комісійних обстежень. «Спільно з представниками органів місцевого самоврядування, поліції проведені  перевірки закладів громадського харчування, торгівлі, перукарні, агропродовольчий ринок «Центральний».

Під час перевірок були виявлені порушення: відсутній термометр, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ (маски), відсутні дезінфікуючі засоби, відвідувачі обслуговувались без наявного ковід-сертифіката, в санвузлі відсутні рідке мило, паперовий рушник та антисептик, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам, використовується багаторазовий посуд при відсутності посудомийної машини.

Фахівцями Кременчуцького районного управління за виявлені порушення складено та вручено керівникам закладів 16 протоколів про адміністративне правопорушення та 5 приписів щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства».

Останнє – це просто про враження від написаного в Полтавській ОДА, коли читаєш і не віриш жодному слову.

Й далі слід сказати – насправді невідомо, де ці протоколи про адміністративні порушення, кому вони вручені, хто проводив ці таємні перевірки.

Далі слід сказати – насправді сертифікати про вакцинацію мало кого цікавлять у нашому місті. Й так само захисні маски, які в нас ще носять у закладах торгівлі, але тільки завдяки продавцям магазинів, які на касі просять відвідувача все-таки маску надіти.

Фото з перевірок - Полтавської ОДА. Що не так з цим фото - кожен може побачити сам

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация