Пийте, що тече з крана, і мовчіть. Адміністрація КП «Кременчукводоканал» оприлюднює договір про приєднання абонентів

478 0
Пийте, що тече з крана, і мовчіть. Адміністрація КП «Кременчукводоканал» оприлюднює договір про приєднання абонентів

Із 1 березня всі мешканці багатоповерхових будинків нашого міста вважатимуться такими, що уклали публічний індивідуальний договір на приєднання до послуг центрального водопостачання та водовідведення.

Й це пропозиція оферти (договору про приєднання) «Кременчукводоканалу», від якого не можна відмовитися.

За тим, що пропонується, – вважатиметься, що через 30 днів після оприлюднення тексту самого договору він вступить у дію незалежно від того, чи підписаний він тим чи іншим власником квартири.

Натомість вважатиметься – якщо людина користується послугами водоканалу, то вважається, що вона приєдналася до угоди автоматично.

Про що слід додати – в договорі споживач зобов’язується вчасно оплачувати всі послуги підприємства, в тім числі абонентське обслуговування. Також за умовою договору громадянин погоджується з тим, що у випадку невчасної оплати він сплачуватиме пеню.

Далі про основне питання – якість питної води. Відповідно до умов договору питна вода, яку поставляє споживачам Кременчукводоканал, вважається якісною без варіантів. Для такого, аби переконатися, працівники внутрішньої лабораторії «Кременчукводоканалу» друкуватимуть результати аналізів.

Останнє, про що слід додати, – це примітка адміністрації комунального підприємства: «…У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, в силу чинного законодавства його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем)».

Тобто пийте, що дають, і мовчіть – такий зміст.

Останнє – із самим зверхмонопольним договором про приєднання можна ознайомитися тут    https://kvk.pl.ua/info/root/poslugi  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация