У поліції Полтавщини і Кременчука вже людське обличчя? Новий начальник обласного управління МВС Євген Рогачов у Кременчуці

699 0
У поліції Полтавщини і Кременчука вже людське обличчя? Новий начальник обласного управління МВС Євген Рогачов у Кременчуці

У Кременчуці сьогодні – цікавий день і мова про нашу Кременчуцьку районну поліцію, офіс якої на вул. 29 Вересня.

Тут сьогодні провів свою зустріч із журналістами Кременчука новий керівник обласного управління МВС Полтавщини Євген Рогачов.

Далі слід сказати, що така зустріч сьогодні при всій закритості наших правоохоронців – це для Кременчука за останні роки взагалі вперше.

Й це не останнє відкриття, бо є ще й інше – новий начальник обласного управління внутрішніх справ не тягне за собою всю свою команду з іншої області України й не розставляє виключно своїх людей на керівні посади.

Навпаки. Тож нині поліцією Кременчука керує наш місцевий керівник Олександр Холондович і те ж саме стосується інших регіонів області.

І це, звісно, дивує, якщо порівнювати з тим, що було раніше.

Далі просто про плани нового начальника обласної поліції – він обіцяє, що прийом жителів міста кременчуцькими правоохоронцями буде тепер проводитися по-новому й для цього створюється фронт-офіс.

У Кременчуці також будуть офіцери поліції в мікрорайонах, де вони і житимуть, і працюватимуть.

Ще в планах нового начальника обласної поліції - боротьба з шахрайством, у тім числі в Інтернеті, але головне – правоохоронці Кременчука теж займуться виправленням провальної ситуації з крадіжкою бюджетних коштів територіальних громад.

Далі слід сказати, що новий керівник правоохоронців області назвав цю справу – повальний дерибан бюджетних коштів - провальною.

Відповідно, провали ці поліція виправляє, зокрема кримінальне провадження по скандальній тепломодернізації бюджетних закладів уже відкрито, а обшук у міськвиконкомі Кременчука проведено.

Й аналогічна ситуація із «золотим тракторцем» нардепа Мовчана, де теж кримінальне провадження відкрито.

Ще в планах Євгена Рогачова - встановлення більшої кількості телекамер на дорогах, відкриття ізолятора тимчасового тримання в Горішніх Плавнях.

Окрема тема – ремонт відділення поліції на вулиці Київській. Але коштів для цього в бюджеті немає й сподівання в цій справі на Кременчуцьку міськраду.

Останнє – це актуальні кримінальні справи, які розслідуються кременчуцькими та полтавськими поліцейськими вже не один рік.

Тут найкраще підходять слова – «начебто розслідуються», і це стосується як перешкоджання діяльності журналістів місцевими чиновниками, так і масових крадіжок коштів з бюджету Кременчука.

Нині новий начальник обласної поліції обіцяє зміни. Тож на них і сподіваємося.

На завершення – про війну між чиновниками Кременчука та Кременчуцького району. Мова про захоплення мером Кременчука Малецьким амбулаторії Центральної лікарні, що проводили співробітники КП «Муніципальна варта».

Тут відкрито чотири кримінальних провадження, а кому саме належить це приміщення, то на це питання є рішення суду», - таке пояснення головного поліцейського Полтавщини.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация