У Кременчуці дистанційне навчання в школах міста для учнів 5-11 класів – не планується. А класи на такому навчанні вже є – Москалик

844 0
У Кременчуці дистанційне навчання в школах міста для учнів 5-11 класів – не планується. А класи на такому навчанні вже є – Москалик

Заклади середньої освіти нашого міста поки що на дистанційне навчання не переводять.

Відповідно, школи, а мова про 5-11 класи, працюють, як і раніше. Натомість класи, які закриті на карантин через коронавірус, у місті є і таких багато.

Це керівник міського управління освіти Геннадій Москалик розповів «Програмі плюс» про долю рекомендації міністра МОН щодо переведення учнів 5-11 класів на дистанційну форму навчання.

«Сьогодні такого рішення щодо кременчуцьких закладів освіти – немає і якщо воно буде прийматися, то на рівні міста. Натомість є класи в міських навчальних закладах, які сьогодні закриті через вимогу карантину щодо коронавірусу.

Таких класів, де учні й так навчаються на дистанційній формі навчання, сьогодні біля 20, - зазначив співрозмовник.

Далі слід сказати, що найближчим часом з огляду поширення коронавірусу в місті таке навчання введено не буде. Й мова про те, що ситуація з ковідом у місті некритична, а переведення на дистанційну форму навчання особливих проблем не вирішує – школи все одно працюватимуть й учні 1-4 класів так само вільно спілкуватимуться одне з одним, як і раніше.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация