Нічим не завершиться? У Кременчуцькому міськвиконкомі – новий обшук. Цього разу в КП «Енергосервісна компанія» - ЗМІ

715 0
Нічим не завершиться? У Кременчуцькому міськвиконкомі – новий обшук. Цього разу в КП «Енергосервісна компанія» - ЗМІ

У Кременчуцькому міськвиконкомі вчора – новий обшук, який проводили правоохоронці в комунальному підприємстві «Кременчуцька енергосервісна компанія», яку очолює керівник на прізвище Качан.

Відповідну інформацію оприлюднюють наші колеги з «КГ». Причину обшуків офіційно не повідомляють, тож є лише припущення.

Вони ж такі – перевіряються витрати кредитних коштів, 10 мільйонів євро, які виділені Європейським банком реконструкції та розвитку на утеплення бюджетних закладів нашого міста та тепломодернізацію. Виконавець – фірма ТОВ «Арт-Проже», дані про яку не оприлюднюються взагалі.

Відомо, як саме відбувалися роботи з утеплення в Кременчуці, коли мер Кременчука Малецький міняв підрядників чужих на підрядників своїх, через що всі терміни робіт було провалено, а деякі дошкільні заклади не відкриті й до сьогодні.

Далі слід сказати, що з теми тепломодернізації по-кременчуцьки перед міськвиконкомом відбулося вісім мітингів поспіль, у яких брали участь батьки з дітьми.

Останнє – це про перспективи цієї справи. Й тут таких немає взагалі. І немає їх не через фінансові порушення, а через участь кременчуцької поліції в політичному розкладі війн чиновників та нардепів. 

Останній приклад з теми політизації поліції, якщо не брати історію про те, як наші поліцейські виламували двері в амбулаторії в Центральній районній лікарні, де віджимали приміщення на замовлення нашої мерії, – такий.

Й це було не так давно й мова - про жахливі переплати при купівлі техніки в кременчуцькому «ШРБУ». А інше, чому на цьому комунальному підприємстві нашого міста теж проводили обшуки, – це закупівля бітуму для ремонту доріг у нашому місті. Й у відповідних судових ухвалах про проведення тих обшуків лунала інформація про понаднормові витрати у 8 мільйонів гривень.

Однак усе це нічим не завершилося. З того часу нічого не змінилося й сподівання на якісь зміни в боротьбі з корупцією при витратах бюджетних коштів навряд чи є реальними.

Втім, можливо, цього разу все буде по-іншому.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация