Цукор може міститися навіть у несподіваних продуктах

528 0
Цукор може міститися навіть у несподіваних продуктах

Ми часто вживаємо продукти, які, на нашу думку, допомагають налагодити травлення, схуднути або ж просто почуватися відмінно. Насправді найнесподіваніші продукти можуть містити цукор, що може призвести до досить серйозних наслідків для організму.

Мюслі

Багато людей просто обожнюють мюслі, особливо жінки, які вирішують дотримуватися здорового способу життя, але при цьому не дуже шанують каші. І дуже даремно, адже звичайна вівсянка в кілька разів корисніша за готові мюслі, нехай і не смажені, оскільки в готовому продукті міститься стільки цукру, що нам важко уявити. Мед і солодкі добавки в такій страві не настільки нешкідливі, як може здатися на перший погляд.

Холодний чай

Ідеться про напої на основі чаю. Зазвичай, такий чай щедро присмачують різними сиропами, тому навіть звичайний чайний напій із лимоном може стати причиною різкого стрибка цукру в крові. Якщо ви дуже полюбляєте подібні напої, спробуйте замовити холодний чай у кав'ярні, де його приготують за вашим бажанням без добавок, або ж зробіть такий напій вдома. Немає нічого простішого!

Хліб

Так, навіть у звичайному хлібі може міститися деяка кількість цукру. Якщо ви бачите хліб із пшеничного борошна, з великою ймовірністю, цукор там є. При цьому ви можете зовсім не відчувати його на смак. А ось житній хліб містить найменше цукру, тому, якщо вам рекомендовано скоротити вживання цукру, зверніть увагу на темні сорти хліба.

Сухофрукти

Сушені фрукти неймовірно корисні для шлунка й кишечника, проте з ними важливо бути обережними, оскільки в одній пачці сухофруктів може бути дуже велика кількість цукру. Варто максимально уважно обирати сухофрукти й намагатися не звертати увагу на гарні продукти в пачці, адже гладкі й рівні сухофрукти виглядають настільки апетитно через спеціальну, не зовсім корисну обробку, а також можуть бути просочені цукровим сиропом.

Соус

Наші улюблені соуси до м'ясних і овочевих страв також містять цукор, про що не всі здогадуються. Цукор є в кетчупах, майонезах та інших популярних соусах, які в готовому вигляді ми зустрічаємо в магазині. Єдиний спосіб не прибирати соуси зі столу й при цьому не збагачувати організм великою кількістю цукру — готувати їх самостійно.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация