В майбутній лабораторії Кременчуцького онкодиспансеру почали монтувати дах. Залишається зовсім небагато і ось що

430 0
В майбутній лабораторії Кременчуцького онкодиспансеру почали монтувати дах. Залишається зовсім небагато і ось що

Дмитро Лунін, керівник Полтавської обласної адміністрації, оприлюднив сьогодні надзвичайно позитивну новину як для нашого міста, так і сусіднього – Горішніх Плавнів.

Й мова про те, що ось у корпусі майбутньої лабораторії Кременчуцького онкодиспансеру, де буде розташовано все діагностичне обладнання – апарати КТ, МРТ, УЗД, ендоскопи…, почали монтувати каркас металевої покрівлі.

І якщо все буде добре, то з такими темпами всі будівельні роботи, а приміщення там не таке й велике, до вересня буде виконано. Й тоді залишиться лише виділення коштів з державного бюджету на закупівлю медичної апаратури та її встановлення.

І, звісно, це буде прорив головного лікаря Кременчуцького онкологічного диспансеру Володимира Севідова, перед яким залишиться тільки два завдання – облаштування сучасної реанімації за останнім словом техніки для хворих, яким зроблено медичні операції. А ще одне – встановлення лінійного прискорювача для лікування онкологічних пухлин.  

А вже після цього Кременчуцькому онкологічному диспансеру, як лікувальному закладу відповідного профілю, не буде рівних у цій частині України.

Але це те, що стосується медичних справ. Однак є й інше й це стосується вже причин захворюваності на онкологію в Кременчуці та Горішніх Плавнях.

Й для наших міст ці причини практично однакові – стан атмосферного повітря, яким ми дихаємо, і неякісна питна вода з хлором, яку ми п’ємо.

І висновок звідси один – боротися з раком потрібно й необхідно. Але ще краще робити все, аби люди не хворіли на онкологію, й тут, тобто вже з нашою екологією, з нашими фенольними заводами, нашим Кременчукводоканалом - усе набагато складніше.   

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация