Адміністрація КП «Теплоенерго» підписала угоду «Енергоефективна Раківка» з АТ "Енком". Вартість контракту 500 млн

341 0
Адміністрація КП «Теплоенерго» підписала угоду «Енергоефективна Раківка» з АТ "Енком". Вартість контракту 500 млн

Представники адміністрації комунального підприємства «Теплоенерго» підписали два контракти з назвою КРЕМ-1, КРЕМ-2. Перший - на постачання, будівництво, монтаж двох котелень у мікрорайоні Раківка. Другий – на будівництво котельні на біопаливі. Контракти підписано з фірмою «ЕНКОМ».

Також очікується, що за цим контрактом буде встановлено центральні теплові пункти в кожен будинок мікрорайону.

Далі слід сказати, що роботи мають завершити до кінця 2023 року, виконуватися все буде за кредитні кошти й це один із найбільших кредитів, за який місто розраховуватиметься до 2040 року. 

Далі просто про варіанти, які могли бути в цій справі. І найпростіший, крім будівництва котелень, – це переведення квартир на індивідуальне газове опалення.

Й тут мова про те, що тепло постачатиметься від газових котелень, тобто газ буде використовуватися в будь-якому разі. Інше – в самій Європі прикладів централізованого теплопостачання в містах – не так і багато.

В Україні, до речі, великих міст, де перейшли на індивідуальне газове опалення у квартирах, – вистачає. Втім нинішнім мером обрано саме такий варіант, але наскільки це правильно, коли навіть сьогодні жителі міста влітку не отримують гарячу воду, але платять за труби (абонентське обслуговування), – побачимо.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация