На Полтавщині вперше згадали про графіки обмеження споживання електроенергії. Що сталося?

308 0
На Полтавщині вперше згадали про графіки обмеження споживання електроенергії. Що сталося?

У Полтавській обласній адміністрації в четвер нагадували про існування раніше невідомих графіків обмеження споживання електроенергії й говорили про забезпеченість лікарень електрогенераторами.

Й це сьогодні – комісія з питань надзвичайних ситуацій у Полтавській обласній адміністрації, на якій говорили про організацію командно-штабних навчань в умовах припинення електропостачання.

За тим, що оголошено, – такі навчання відбудуться в кожній лікарні області й у кременчуцьких - теж.

Інше, про що говорили на цій нараді, – в області питання забезпечення електрогенераторами тримають на контролі. Ще з оприлюдненого на цій нараді - інформація, що ось підрозділи АТ «Полтаваобленерго» щорічно складають графіки обмеження електричної енергії та електропотужності, які погоджуються з облдержадміністрацією й Об’єднаною енергетичною системою України.

«До графіків обмеження споживання електричної енергії та потужності на 2021-2022 роки не було включено жодного закладу охорони здоров’я Полтавщини…» - така інформація від представників УЖКГ області, які зауважили, що прикладів відключення від електрики лікарень точно не було.

Однак чи будуть такі в подальшому? На це запитання відповіді немає, але є прохання до всіх керівників ОТГ, аби всі медичні заклади мали автономні джерела енергозабезпечення й слід «подивитися, як усе буде працювати у разі перевантаження енергосистем», - така прикінцева промова головного медика Полтавщини Віктора Лисака.

Далі слід сказати, що цієї зими повідомлення про «можливі перевантаження енергосистем» звучить вперше. Інше – просто запитання – наскільки все це актуально, якщо сьогодні енергосистема України працює нормально, а запаси вугілля на великих ТЕС зросли і набагато?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация