У ці дні згадуємо наших геройських кременчужан – захисників Донецького аеропорту 

490 0
У ці дні згадуємо наших геройських кременчужан – захисників Донецького аеропорту 

У ці січневі дні 2022 року вся Україна згадує славних захисників Донецького аеропорту, кіборгів, які захищали термінал від терористів і загарбників, що прийшли з ворожого сходу вісім років тому.

Серед тих, хто з травня 2014 року захищав термінал і злітну смугу в Донецьку, - наші славні кременчужани: Микола Вашура, Олег Фень, Сергій Косих, Вадим Коробка.

Вони захищали сам термінал, обороняли вежу в аеропорту й скували сили терористів на довгі сім місяців – якраз достатній час, аби вже військові могли закріпитися на інших позиціях.

Сьогодні немає вже ні Миколи Вашури, ні Олега Феня, серця яких зупинилися вже після їхнього прибуття додому.

Але живі славні наші кременчужани Вадим Коробка та Сергій Косих. Ми не знаємо, як сьогодні склалося їхнє життя, але впевнені, що все добре.

Далі слід сказати, що в Кременчуці, на відміну від окупованих східних районів Донбасу, – в нас сьогодні мир. І мир досягнуто військовими Збройних Сил України, в тім числі й тими, хто обороняв від ворога аеропорт у Донецьку й хто звільняв Слов’янськ, звільняв від загарбників Маріуполь…

Звідси й наші слова вдячності до живих і померлих бійців, які зробили на Сході все, аби в нас був мир.

Ми дякуємо всім нашим кременчужанам, які на сході України вже восьмий рік поспіль захищали і захищають наше мирне життя від армії загарбників, які готові зробити з нашого життя пекло.   

На фото – білборди, які було розміщено на вулицях Кременчука у 2014-му.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация