Кажуть, що зробили чотири. Служба автомобільних доріг Полтавщини прозвітувала про майданчики для зважування авто в русі

234 0
Кажуть, що зробили чотири. Служба автомобільних доріг Полтавщини прозвітувала про майданчики для зважування авто в русі

Служба автомобільних доріг Полтавської області звітує про встановлення 4-х майданчиків, на яких відбувається зважування, зчитування номерів та інше таке аналогічне й усе це в русі.

Як переконують, в області таких майданчиків встановлено 4 і вони начебто є на дорогах Київ-Харків, Полтава-Олександрія, Дніпро-Решетилівка, Кролевець-Пирятин.

Далі просто слід сказати, що, звісно, ось в одному місці відеокамери справді стоять між Кременчуком і Полтавою, але де там відбувається зважування в русі – ніхто не знає.

«Автоматично зчитується ряд показників: номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість руху, навантаження на кожне колесо окремо тощо.

Автоматична система штрафування мінімізує корупційні ризики та усуває вибіркове зважування транспортних засобів. Країна отримує контрольований процес перевезення вантажів та, як наслідок, – безпечні дороги.

Дані надходять до Центру обробки даних - Укртрансбезпека та МВС України», - така агітка проекту, про результати втілення в життя якого мало хто чув.

Втім позитиви в цій справі все-таки є – водії, які їдуть з Кременчука та Полтави, побачивши цю конструкцію з відеокамерами, вимушені зменшувати швидкість, аби не потрапити під штраф.

Але це стосується лише одного місця на дорозі і все.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация