Кременчуцькі нардепи Шаповалов і Мовчан і законотворчість. Будують олігархічний феодалізм та роблять всіх нас біднішими

329 0
Кременчуцькі нардепи Шаповалов і Мовчан і законотворчість. Будують олігархічний феодалізм та роблять всіх нас біднішими

Нардеп Юрій Шаповалов – наш кременчуцький феодал?

Кременчуцькі нардепи Юрій Шаповалов та його племінник Олексій Мовчан увійшли у 2022 рік як ініціатори нових законопроектів, які значно погіршують життя своїх виборців.

Й це законотворчість наших нардепів, яких ми утримуємо за рахунок власних податків і яким виплачуємо компенсації в сотні тисяч гривень за такі ж труднощі, які увесь час відчуваємо самі, але ніяку компенсацію за це не отримуємо.

Це сайт Верховної Ради України та оприлюднена на ньому інформація про законотворчість наших нардепів.

Й остання така – кременчуцький нардеп Шаповалов пропонує скасувати вибори за партійними списками, за якими політична сила, яка перебуває при владі, несе відповідальність за виконання своїх обіцянок.

Зміст пропозиції в цій справі від кременчуцького нардепа – скасувати багатопартійні вибори і повернутися до феодального принципу - депутат та кріпаки на його окрузі.

Законопроект, який цей нардеп написав (підписав) у кінці минулого року і який буквально розвертає нас до сучасного «Талібану», має номер 6444 і датований 17 грудня 2021 року.

Нардеп Мовчан своїми законами робить нас біднішими

Натомість з іншим кременчуцьким нардепом – паном Мовчаном усе простіше. Він «слуга народу», тобто олігархів, і проти багатопартійної системи, яку його дядько Шаповалов вбиває, – не протестує.

Натомість інтереси Олексія Мовчана – прості як ніколи. Останні два його законопроекти видані в традиційному напрямку й мова тут про подорожчання пального. Це улюблена тема Мовчана, за якою він уже вимагав підвищити акцизи на автогаз.

А нині нове – він пропонує ввести акцизи на всю продукцію, що використовується як пальне для двигунів внутрішнього згоряння і мова тут про октанові добавки, завдяки яким виробляється дешеве пальне на невеликих нафто- і газопереробних заводах.

Другий законопроект нардепа Мовчана говорить сам за себе. Називається ж ця ініціатива так: «Про внесення змін до деяких Законів України щодо перегляду процедури проведення перевірок порушення прав споживачів та зменшення розміру штрафних санкцій». І ключовим там є зменшення розміру штрафних санкцій за порушення прав споживачів.

А що таке ці порушення – з цим питанням знайомий кожен, хто хоч раз купував продукти харчування в наших закладах торгівлі.

Останнє – це питання – що буде далі, вже у 2022 році? І на це питання відповідь є: ми бачимо її за зменшенням рівня життя, підвищенням цін, інфляції й усього іншого, що робить наше життя не надто європейським.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация