Чиновник Перевезенцев, який купив намет з діапроектором (планетарій) для міськвиконкому, отримає підвищення від мера Малецького  

724 0
Чиновник Перевезенцев, який купив намет з діапроектором (планетарій) для міськвиконкому, отримає підвищення від мера Малецького   

Відомий чиновник Кременчуцького міськвиконкому, який займається втіленням у життя громадських проектів на прізвище Перевезенцев, отримає підвищення на своїй посаді. Відповідне розпорядження оприлюднив міський голова Малецький. 

Саме підвищення, приурочене до найбільш безглуздої купівлі нашого міськвиконкому – каркасного намету з діапроектором, який дає можливість показувати спеціальні картинки зірок. Такий чум, тобто намет, має назву планетарій. 

Сам намет розрахований на одночасне перебування в ньому від 5 до 25 осіб і саме таким складом можна буде дивитися картинки зірок неба, які виводитимуться на тканину цього намету.

За тим, що повідомляється, – сам проект коштує мільйон гривень, а нове надбання коштує 171 тисячу гривень внесків платників податків.

Про що слід додати – жодного пояснення, для чого місту цей космічний евенкійський чум, поки що не оприлюднено.

Однак відомо, що наслідком дикої закупівлі є підвищення «ініціативного» чиновника на посаді.

Тож якщо він раніше в мерії працював на посаді «завідувача сектора підтримки партисипативних практик відділу з питань внутрішньої політики», то тепер цей фахівець з купівлі незрозумілих речей буде вже заступником начальника відділу - завідувачем сектора підтримки партисипативних практик відділу з питань внутрішньої політики.

Нова посада також означає більший оклад і нові можливості у витратах коштів платників податків.

Останнє - «Програма плюс» таки пропонує нашому меру повернутися до справи астрономії й купити для шкіл міст централізовано телескопи для вивчення зірок. Натомість намет із діапроектором можна буде продати. 

На фото з соцмереж – працівник міськвиконкому демонструє своє надбання, яке він купив незрозуміло для чого за кошти міського бюджету.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация