А ми їх - схематозом. Кременчуцька міськрада вивела ЦРЛ з рішення Полтавського суду про повернення закладу ОТГ Кам’яних Потоків

383 0
А ми їх - схематозом. Кременчуцька міськрада вивела ЦРЛ з рішення Полтавського суду про повернення закладу ОТГ Кам’яних Потоків

Депутати Кременчуцької міськради втілять у життя своє спеціальне рішення й змінять назву та реєстрацію Кременчуцької районної лікарні.

За таким рішенням Полтавський господарський суд не зможе прийняти рішення про повернення цього медичного закладу ОТГ Кам’яні Потоки, а його рішення про незаконність передачі цієї лікарні місту буде незаконним.

Й це сесія Кременчуцької міськради сьогодні, рішенням якої визначається Кременчуцька районна лікарня як лікарня планового лікування. Якого саме лікування, хто робив цей план і який напрямок лікування – не уточнюється.

Втім, таке депутатське рішення нівелює постанову Господарського суду Полтавської області, яким визначено, що ЦРЛ не є власністю Кременчука, але належить ОТГ Кам’яних Потоків.

Однак фокус депутатів Кременчуцької міськради з назвою ( тепер це не районна лікарня, а планового лікування) та статутом робить рішення суду безнадійним.

Й слід розуміти, що це нова тактика нашого мера Малецького. Тільки хтось через суд надумає відновити справедливість, як-то поновити бібліотеки та клуби за місцем проживання, але за таким схематозом це буде нереально. Єдина реальна річ, яку ми бачимо - це погіршення ситуації в місті й мова тут не лише про ціни, тарифи, робочі місця, комунальні послуги. Й мова про комфортність проживання у Кременчуці, що сьогодні впало до мінімуму.

  

 

 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация