Сонце світитиме у вікна напроти 2,5 години в день.  На вулиці Українській починається будівництво торгово-житлових висоток

124 0
Сонце світитиме у вікна напроти 2,5 години в день.  На вулиці Українській починається будівництво торгово-житлових висоток

Депутати Кременчуцької міськради на своєму черговому сесійному засіданні поставлять остаточну крапку у такій цікавій справі як повна забудова центральної частини Кременчука елітними висотками з дорогими квартирами.

Тож якщо сьогодні ми маємо забудову такими багатоповерхівками центральної частини міста – вулиці Сердюка та Мазепи, в тім числі і ту же квартиру втричі дешевше купила заступник мера Усанова й не так давно депутати міськради дозволили забудувати бульвар Пушкіна біля 5-го корпусу КрНУ, то нині нові зміни.

За тим, що оголошується – на черговій сесії міськради депутати затвердять план нового будівництва на вулиці Українській. Й мова про спорудження трьох висоток на площі 10,5 тисяч квадратних метри.

Єдина деталь в цій справі – до проекту депутатського рішення  не додається карта–схема розташування нових багатоповерхівок і це означає, що нові будинки на вулиці Українській можуть появитися будь де.

Да – забудовник в цій справі – фірма «Альтека» зі статутним капіталом в 100 тисяч гривень. Попередження жителям сусідніх будинків, під якими виростуть новобуди – сонце вони бачитимуть 2,5 години в день у відповідності до нормативів.

Фото ілюстративне

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация