Чому чоловік не повинен мити посуд, якщо вдома є господиня

699 0
Чому чоловік не повинен мити посуд, якщо вдома є господиня

Прикмети, які пов'язані з посудом, допомагають зберегти мир і достаток у домівці. Згідно з однією з них, чоловікові не можна мити посуд вдома, якщо є господиня, адже це її привілей на кухні. Дотримуючись народної мудрості, можна уникнути багатьох неприємностей і зберегти міцні стосунки.

Чому чоловікові не можна мити посуд

На кухні господарювати можуть як чоловіки, так і жінки. Але якщо це місце зайняла господиня будинку, то воно заповнене її енергією. Будь-яке втручання може вносити перешкоди, що вплине на стосунки.

Згідно з однією з народних прикмет, якщо чоловік починає мити посуд, то це призведе до сварок і конфліктів. І таке відбуватиметься постійно, тому що він бере на себе жіночу енергію. Вона почне конфліктувати з тією, яка виходить від дружини.

Чоловік, який вдома миє посуд, може погано ставитися до своєї дружини. Але коли вдома з'явиться інша особа жіночої статі і зробить те ж саме, він її може розглядати як другу половинку.

Деякі пари спокійно живуть за умов, коли по черзі миють посуд і виконують іншу роботу, але якщо це відбувається за потреби або за домовленістю. Якщо чоловік помив посуд, тому що дружина була цілий день на роботі, то це зміцнить їхній шлюб.

Прикмети, згідно з якими не можна мити посуд гостям

Прикмети свідчать, що посуд, на якому була їжа, залишає на собі енергію тих людей, які до нього торкалися. Якщо в будинок прийшли гості, то помити посуд після застілля краще саме господині, щоб чужі руки не забрали з родини удачу, достаток і спокій. У такий спосіб можна забрати й чоловіка, якщо хтось із подруг почне часто допомагати мити посуд. Він на енергетичному рівні вважатиме її господинею.

Якщо гості миють чарки з-під алкоголю, то позбавляють себе радощів у житті.

Якщо жінка в чоловіка в гостях помиє посуд, вони почнуть зустрічатися.

Якщо всі гості самі помиють своє столове приладдя — усі розсваряться.

Допомагати родичам мити посуд можна — це зміцнює стосунки.

Мити посуд у свекрухи не можна — це призведе до сварки з коханим.

Якщо в гостях помиє посуд заміжня жінка, то в цьому будинку слід чекати на конфлікти, захворювання, фінансові труднощі, тому що надійде чужа негативна енергія.

Гостям не можна мити руки над раковиною з посудом — змивається негатив на посуд.

Неприємностей можна уникнути, якщо попередити гостей, що вони можуть лише насолоджуватися відпочинком і не переживати про немитий посуд. Добре, якщо є посудомийна машина, яка одразу вирішить усі питання.

Але якщо з'являться підозри, що хтось навмисно, незважаючи на прохання, прагне помити посуд, то такій людині потрібно заплатити — дати щось смачне або трохи грошей. Символічна сума нейтралізує дію енергії.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация