Дві доби їде і їде. У Полтаві відкрили зверхдовгий  автобусний маршрут. Тільки для дуже витривалих

858 0
Дві доби їде і їде. У Полтаві відкрили зверхдовгий  автобусний маршрут. Тільки для дуже витривалих

Перевізники з нашого обласного центру не перестають вражати своїми дивними рішеннями. Мова йде про міжнародні перевезення й про це повідомляють наші колеги з полтавського «Змісту».

За тим, що оприлюднюється, – тут відкрили цікавий автобусний маршрут, який є найдовшим якщо не в Європі, то в Україні точно, бо його довжина складає 2445 кілометрів.

Й це рейс із Полтави в Німеччину, який їде спочатку через Україну, далі транзитом через Польщу, а після Польщі – через усю Німеччину аж до Дуйсбурга, який знаходиться вже не так далеко і від Нідерландів. Квиток з кінця в кінець коштує дві тисячі гривень.

Далі – про практичне значення такого напрямку. Для Кременчука він цікавий у першу чергу тим, що кінцевий маршрут – це Дуйсбург з його гігантами сталеплавильної промисловості й це може знадобитися працівникам Кременчуцького сталеливарного заводу, який у нас уже два роки не працює.

Останнє – щодо комфорту. Й тут новий рейс є серйозним випробуванням для людини. Автобус їде 44 години поспіль – дві доби із зупинками і якщо порівнювати все це з літаком, то час у повітрі з України до Німеччини – всього дві години, причому вартість квитка не більша це точно.

Втім кожен вибирає те, що йому зручніше.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация