Яке інформування громадськості? Проект рішення про подорожчання навчання дітей у мистецьких школах міста вчора оприлюднили, сьогодні прийняли

330 0
Яке інформування громадськості? Проект рішення про подорожчання навчання дітей у мистецьких школах міста вчора оприлюднили, сьогодні прийняли

Кременчуцькі чиновники дійшли у справі подорожчання й до мистецьких шкіл нашого міста. Мова про розцінки в навчанні в трьох музичних та художній школах нашого міста.

Лише вчора кременчуцькі чиновники оприлюднили відповідний проект рішення з цього приводу для ознайомлення громадськості й такий за законом мали затверджувати через 10 діб. Але в Кременчуці свої кременчуцькі закони, які із законами України не співпадають.

Тож з того, що прийняли сьогодні мер міста та його вісім заступників, – тепер у нас новий розмір плати за навчання в мистецьких школах.

«Кременчуцька дитяча музична школа № 1 ім. П.І. Чайковського, Кременчуцька дитяча музична школа № 2, Кременчуцька дитяча музична школа № 3 ім. М.М. Колачевського:                  -                       

- сольний спів, гітара, синтезатор – 350 грн на місяць;

- фортепіано, ударні інструменти – 300 грн на місяць;

- духові, струнно-смичкові, народні інструменти – 250 грн на місяць.

Кременчуцька дитяча художня школа ім. О.Д. Литовченка – 350 грн на місяць.

При навчанні дитини на двох інструментах батьківська плата за навчання на інструменті з вищою оплатою вноситься в розмірі 100 %, а на інструменті з нижчою оплатою в розмірі – 50 %.

При навчанні в школі двох дітей з однієї сім’ї плата за навчання однієї дитини вноситься в розмірі 100 % вартості навчання, а плата за навчання другої дитини вноситься в розмірі 50 % вартості навчання».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация