Все за Фрейдом? Під прапором хамства – мер Малецький на засіданні міськвиконкому сьогодні

721 0
Все за Фрейдом? Під прапором хамства – мер Малецький на засіданні міськвиконкому сьогодні

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький змінюється буквально на очах. Ще два роки тому наш градоначальник був авторитетним і небайдужим кременчуцьким чиновником, який дбав про людей.

Сьогодні все змінилося кардинально. Це засідання нашого міськвиконкому, з якого ми дізналися про такі речі.  

Перше – мер дуже переживає не стільки за місто, як за нинішню ситуацію зі своїм заступником Ольгою Усановою. Ця чиновниця – єдина на Полтавщині й у Кременчуці, яка через свою родичку змогла купити елітну квартиру втричі дешевше, ніж її справжня вартість.

Інше, що нам сьогодні показав наш градоначальник Малецький, – у нього безглузда війна до перемоги з керівником Кременчуцької районної ради Колотієвським.

Ще представники ЗМІ зрозуміли, що міський голова Кременчука закриває половину міських клубів для підлітків за місцем проживання, щоб ті, які він не зачинить, працювали краще… Про те, що ці клуби закриють, а діти залишаться на вулиці, чиновники мовчать.

А якщо просто пройти повз усе це і не реагувати на образи, які керівник Кременчука проголошував наліво й направо, то залишиться приклад, як мер міста Малецький затикає рота і не дає говорити депутатці міської ради Гориславець. Це, до речі, не перший приклад його хамського ставлення до представників жіноцтва нашого міста й не останній.

Так на все це дивишся і просто одне запитання – от чому з нормальної начебто людини з роками виходить невідомо що?

Останнє – це вміння Віталія Малецького звинувачувати.

На цьому виконкомі ми побачили, як пан мер звинувачує громадські організації в тому, що вони працюють – досліджують дії наших чиновників за грантові кошті, які надано Заходом – країнами Євросоюзу. Звісно, наш мер проти Заходу. Причому категорично проти. Але про те, що наш міськвиконком на цих грантових коштах та європейських кредитах живе, а розмір єврокредитів, який взято чиновниками, вже більший третини міського бюджету Кременчука, міський голова мовчить.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация