Піклуємося про дітей Кременчука. Закриваємо клуби за місцем проживання і збільшуємо вартість навчання в мистецьких школах - рішення

514 0
Піклуємося про дітей Кременчука. Закриваємо клуби за місцем проживання і збільшуємо вартість навчання в мистецьких школах - рішення

Кременчуцькі чиновники на чолі з мером Малецьким активно піклуються про дітей нашого міста. Нещодавно для них було відмінено пільги на проїзд у громадському транспорті та оголошено про серйозне скорочення дитячих клубів за місцем проживання.

Роль таких клубів у житті підлітків, і це те, що було завжди, але з лютого мером Малецьким скасовується, – відтягти дітей з вулиці, поки їхні батьки працюють, аби прогодувати свої родини. Але так було раніше. 

А сьогодні в міськвиконкомі повідомляють про новий прояв "любові" нашого мера Малецького до дітей.

Й це рішення міськвиконкому, за яким із 1 лютого підвищується вартість навчання в мистецьких школах нашого міста. Нові розцінки такі:

вартість навчання в музичних школах за напрямками сольний спів, гітара, синтезатор – 350 грн на місяць;

фортепіано, ударні інструменти – 300 грн на місяць;

духові, струнно-смичкові, народні інструменти – 250 грн на місяць.

Навчання в Кременчуцькій дитячій художній школі ім. О.Д. Литовченка для дитини тепер коштуватиме 350 грн на місяць.

Ще з цієї теми такі доповнення – «Встановити, що при навчанні дитини на двох інструментах батьківська плата за навчання на інструменті з вищою оплатою вноситься в розмірі 100 %, а на інструменті з нижчою оплатою в розмірі – 50 %.

Встановити, що при навчанні в школі двох дітей з однієї сім’ї плата за навчання однієї дитини вноситься в розмірі 100 % вартості навчання, а плата за навчання другої дитини вноситься в розмірі 50 % вартості навчання.

Відповідальний за дитяче подорожчання в громаді, яка "дружня" до дітей, – восьмий віцемер Проценко. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация