Від місцевих депутатів дочекаєшся. У Кременчуцькій міськраді епопея зі встановленням кисневих станцій у лікарнях

233 0
Від місцевих депутатів дочекаєшся. У Кременчуцькій міськраді епопея зі встановленням кисневих станцій у лікарнях

У Кременчуці таки появляться дві справжні кисневі станції й вони будуть розташовані в 1-ій міській лікарні та центральній районній. Й відповідно після цього не потрібно буде возити в ці медичні заклади кисень з Полтави у спеціальній цистерні, яку було куплено за кошти міського бюджету за мільйони гривень минулого року.

Це рішення Кременчуцької міськради, яке буде прийнято на позачерговій сесії.

За тим, що планується, – депутати Кременчуцької міськради виділять з міського бюджету 765 тисяч гривень на розробку проектів цих станцій та їх встановлення. Самі кисневі станції нам привезуть з Києва.

Далі - цікаве саме рішення депутатів міськради, в якому написано: «Провести фінансування вказаних витрат за рахунок залишку субвенції з місцевого бюджету на закупівлю опорними закладами охорони здоров'я послуг щодо проектування та встановлення кисневих станцій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету станом на 01.01.2022 року».

Якщо перекласти написане на людську мову, то тут, за вказівкою мера Малецького і головного медичного чиновника Середи, написано: «фінансування встановлення цих кисневих станцій буде, але тільки за рахунок державної субвенції. Натомість мови про використання бюджетних коштів міста немає».

Чому немає – зрозуміло: в нашій мерії інші витрати – утримання батальйону працівників у комунальному агітпідприємстві, назва якого «КТРК», видання бойового листка мера Малецького.

І це, між іншим, прикро й негарно. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация