Кременчук – місто некомфортне для життя і таким за нинішнього мера буде ще довго?

564 0
Кременчук – місто некомфортне для життя і таким за нинішнього мера буде ще довго?

У Полтавській області великі зміни у звичайних речах, які роблять наше життя комфортним, а наші вулиці – привабливими.

Й ще 5 років тому цим питанням переймався мер Кременчука Віталій Малецький, який, однак, сьогодні все це забув і покинув, як дитина іграшку.

Це останні повідомлення з Полтавської обласної адміністрації, від заступника голови ОДА (до речі, кременчужанина – Євгена Грекова).

Цей фахівець відповідає в області, крім усього, за екологію й нині звітує про роботу.

Його звіт – такий. В області купили централізовано для міст та сіл сміттєвози, інші вантажні авто. Але окремо – 2948 контейнерів для роздільного збору сміття.

Відповідно 1846 таких контейнерів передали для використання мешканцям Миргорода, який одразу набув європейського вигляду. Фінансування цього проекту здійснювалося з розрахунку 50 на 50 – половину місто, половину область.

Далі слід сказати про Кременчук, де теж є жителі приватного сектора, які раз на тиждень виставляють на своїх вулицях тазики, каструлі, мішки зі сміттям… а спеціальний автомобіль КАТП 1628 іде й усе це підбирає.

Єдиний виняток з цього – це жителі вулиці Чкалова, для яких свого часу централізовано закупили невеликі контейнери, аби все це мало цивілізований вигляд.

Але це було ще на початку діяльності нинішнього мера Малецького. Тепер же – ми просто мовчки дивимося на те, як роблять свої міста привабливими очільники Миргорода, Глобиного.

Щодо Кременчука, то в нашого градоначальника інші пріоритети.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация