Лікарі назвали групу крові довгожителів

596 0
Лікарі назвали групу крові довгожителів

Група крові безпосередньо впливає на тривалість життя людини, запевняють вчені. На відповідний висновок їх наштовхнули підсумки проведеного дослідження.

За даними вчених, найбільшою тривалістю життя володіють люди з першою групою крові. Все тому, що їх організм стійкий до багатьох захворювань. Та все ж таки до деяких недуг вони схильні. Зокрема, йдеться про серцево-судинні захворювання.

Власники другої групи крові мають схильність до цукрового діабету. А ще ці люди дуже схильні до вірусних інфекцій, простудних захворювань і стресів. У 40% власників цієї групи крові фіксується "синдром хронічної втоми".

Не відрізняються особливою тривалістю життя носії третьої групи крові. Їх часто атакують ангіни, отити, радикуліт, але рідко зачіпає онкологія. Якщо таке і трапляється, то найчастіше страждають кишечник і шлунково-кишковий тракт.

Четверта група крові з'явилася останньою на тлі змішаних шлюбів. Такі люди частіше схильні до захворювань, ніж усі інші. Їх нерідко атакують інфекційні недуги. Крім того, в дітей із даною групою крові є схильність до вродженої вади серця.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация