Гороскоп на 17 - 23 січня

319 0
Гороскоп на 17 - 23 січня

ОВЕН (21.03-20.04)

Плануйте тільки ті справи, які вам під силу, щоб не отримувати розчарувань, якщо ви щось не встигнете зробити. Не говоріть зайвого, не тримаєте зла й будьте великодушні. Вихідні бажано провести у вузькому сімейному колі.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Не давайте волі власним помислам, інакше нічого продуктивного вам зробити не вдасться. Ви будете занадто критично налаштовані до себе й до навколишніх. Якщо ви схильні до ризикованих дій, можете заздалегідь підготуватися до поразки. Вас може підбадьорити нова й дуже цікава ідея й усе задумане здійсниться завдяки допомозі друзів і близьких. Вихідні можуть виявитися цікавими, але досить стомлюючими днями.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Ваш рішучий настрій і бойовий характер дозволять подолати багато перешкод. Втім вам не прийдеться боротися за своє щастя, воно само постукає у ваші двері. На вас чекає приємна подорож, цікаве спілкування і яскраві миті. Ви відчуєте енергію й радість життя. І відмінно проведете вихідні.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

РАК (22.06-23.07)

Вам можуть знадобитися такі якості, як спокій, тактовність і витримка. Ваш авторитет серед колег зросте. Небажана легковажність у спілкуванні. Постарайтеся також нічого без зайвої необхідності не обіцяти. Краще займіться налагодженням нових зв'язків і контактів. Дійте самі, на свій страх і ризик. Шукати чужої поради слід лише у виняткових ситуаціях. Уникайте різких життєвих змін і занадто дорогих покупок.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Не слід поспішати з висновками й тим більше з рішеннями, якою б зрозумілою вам не здавалася ситуація. Напевно, знайдеться неврахований нюанс, який розфарбує всю картину зовсім інакше. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції, вона підкаже правильну ідею, але не кваптеся втілювати її в життя. Тиждень буде вдалим для нових знайомств і налагодження ділових стосунків. Родичі можуть спантеличити вас своїми проблемами.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ДІВА (24.08-23.09)

Приймайте себе та навколишніх такими, які вони є, забудьте про стереотипи, спробуйте бути більш природними і простими. Початі справи вдадуться, не пропустіть цей момент, особливий успіх принесуть зусилля в роботі з інформацією. Ви можете бути надто запальні й дратівливі через те, що все йде не так, як вам би хотілося. Непередбаченим і досить емоційним буде спілкування з близькими людьми у вихідні.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Добре б чітко бачити мету, до якої ви прагнете. Метання і сумніви перешкодять досягти її. Ви можете вирішити свої проблеми самі, і почати тут потрібно з того, щоб не створювати зайвих проблем іншим - відразу стане легше жити. У вихідні ваша енергія б'є ключем, причому у всіх напрямках.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п'ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Життя, схоже, стає більш гармонійним і спокійним. Варто ловити момент і радіти життю. Труднощі теж можуть з'явитися на шляху, але не треба їх боятися. Ви зможете їх подолати. Будьте наполегливі - це ключ до успіху.  Успішною буде боротьба зі шкідливими звичками: ви не тільки впораєтеся з ними, але й допоможете іншим людям. Вихідні обіцяють масу позитивних емоцій і вражень.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Покличте на допомогу працездатність, сумлінність і пунктуальність, і ви будете приречені на успіх. Імовірні незначні конфлікти в родині, але якщо ви не страждаєте зайвою вразливістю, то, побачивши свої помилки і виправивши їх, тільки виграєте й станете ближче. Вихідні підходять для відпочинку на природі або лижної прогулянки.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Початок тижня може бути досить напруженим. Бажано не приймати важливих рішень ні в особистому житті, ні в професійній сфері. Постарайтеся уникати конфліктів і суперечок у родині. Згодом настане сприятливий для творчих планів і задумів час, але без своєчасної реалізації вони обернуться пшиком. Не виключені далекі поїздки, подорожі, зустрічі з цікавими людьми.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Не відмовляйтеся від допомоги друзів, але не варто й форсувати події. Бажано не піддавати себе невиправданому ризику, вирішивши подолати занадто велику висоту. Багато чим прийдеться пожертвувати, а втрати можуть бути непоправними. У вихідні вам знадобляться прямота й щирість, не варто мовчати й приховувати те, що вас хвилює.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

РИБИ (20.02-20.03)

Ви можете занадто захопитися побудовою стратегічних планів, краще зайнятися вирішенням насущних проблем. Не кращий час, щоб з'ясовувати стосунки з близькими. Тиждень буде повний подій і зустрічей, переконайтеся, що вас розуміють правильно. Не дозволяйте необґрунтованим тривогам і сумнівам турбувати вас, перш ніж вірити слухам, постарайтеся з'ясувати їхнє походження.

Сприятливий день – понеділок, несприятливий день - вівторок.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация