Як сосиски стали фетишем комуністів

184 0
Як сосиски стали фетишем комуністів

Попри те, що сосискам уже понад два століття, особливу популярність вони здобули в СРСР.

Цікава історія появи сосисок

Сосисками почали торгувати ще в XVII столітті в німецькому Кобурзі.

При цьому надто критичні історики кулінарії вважають, що ті вироби були скоріше мініатюрними ковбасками, а офіційним винахідником сосисок називають німецького м'ясника Йоганна Ланера. Вивчившись ремеслу м'ясника у Франкфурті, він переїхав у Відень, де відкрив власну крамницю. 13 листопада 1805 року випустив у продаж перші сосиски з міксу яловичого та свинячого фаршу.

У 1860-х роках емігранти привезли рецепт сосисок у США. Там страву почали продавати на вулицях, додаючи шматок хліба. Згодом сосиски стали незмінним компонентом хот-догів, однієї з найпопулярніших страв у країні. За неофіційною статистикою, лише за рік американці з'їдають близько 20 млрд булочок.

А ще в країні є Рада хот-догів та сосисок. Вона, зокрема, поетизує демократичні страви, пише про те, що "назвати хотдог сендвічем - усе одно, що назвати Далай Ламу хорошим хлопцем".

Показати сосиску усьому світові

Натомість у СРСР сосиски стали черговим маразмом епохи.

Спершу в Росії їх виготовляли тихо й помірковано, як зазвичай і водиться з харчовими продуктами. Так, ще у 1906 Михайло Салтиков-Щедрін писав: "Знову ковбаски, сосиски. Скільки сортів їх одних набереться".

Але більшовики хутко наробили галасу навколо м'ясних паличок. Зокрема, в січні 1936 року міністр харчової промисловості Анастас Мікоян на другій сесії ЦВК СРСР виголосив доленосну для ковбасних виробів промову.

"Деякі можуть подумати, що товариш Сталін не в змозі приділяти увагу таким справам, як виробництво сосисок. Це не правильно. Я якось сказав товаришеві Сталіну, що хочу роздути виробництво сосисок; товариш Сталін схвалив це рішення, зауваживши при цьому, що деякі фабриканти в Америці стали "сосисковими королями". Нам, товариші, "королів" не треба, але сосиски робити треба щосили!" - підкреслив чиновник.

Зразу ж розпочалося будівництво м'ясокомбінатів - 20 підприємств з'явилися в Москві, Ленінграді, Енгельсі, Свердловську. З українських міст для виробництва сосисок спершу виділили Дніпро (тодішній Дніпропетровськ).

Культовим радянським брендом стали сосиски "Молочні". Згодом асортимент поповнився "Любительськими", "Свинячими", "Вершковими", "Радянськими".

Об'єднання "Союзпродреклама" взялося активно рекламувати продукт.

Маніакальне захоплення радянських часів експлуатують маркетологи вже сучасної Росії. Зокрема, "Сосиски радянські" дожили до нашого часу.

Зазначимо, що кілька років тому під таким брендом сосиски продавалися і в Литві. Але у 2014-му їх нарешті декомунізували і почали продавати під брендом Samsono.

Український "Салтівський м'ясокомбінат" і досі використовує цю назву.

Як зробити сосиски власноруч

Як зазначив Отто фон Бісмарк, "закони - все одно, що сосиски: краще не бачити, як їх роблять". А тих, хто воліє і не знати і не куштувати фабричних витворів, може зацікавити експеримент зі створення сосисок на власній кухні.

Сосиски зі свинини

Складові:          

нежирна свинина - 500 г,

шпик - 500 г,

телятина - 300 г,

цибуля ріпчаста - 3 шт.,

білі товчені сухарі - 1/2 склянки,

мускатний горіх, гвоздика, мелений перець,

олія

Приготування:

М'ясо і шпик промийте та висушіть. М'ясо дрібно поріжте, додайте спеції і сухарі.

Шпик відваріть і дрібно наріжте. Дрібно наріжте цибулю. Змішайте шпик і цибулю, дайте охолонути. Змішайте шпик і цибулю з м'ясним фаршем.

Набийте сумішшю спеціальні плівки для сосисок або ж загорніть її у звичайну харчову плівку.

Відварюйте протягом 30-40 хвилин.

Для ніжних сосисок із курячого м'яса знадобиться:

500 г курячого філе,

1 яйце,

100 мл молока,

спеції за смаком.

Рецепт:

Змішайте продукти до однорідного стану. Набийте сумішшю спеціальні плівки для сосисок або ж розподіліть її на рівні порції і загорніть у харчову плівку. Відваріть сосиски 5-7 хвилин. Потім обсмажте до готовності.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация