«Ковід» врятує лікарню «Кременчуцька»? Тут тепер отримуватимуть за медгарантіями мільйон гривень щомісяця

365 0
«Ковід» врятує лікарню «Кременчуцька»? Тут тепер отримуватимуть за медгарантіями мільйон гривень щомісяця

Надалі у Кременчуці буде полегшення в оплаті праці медикам і мова про інфекційне відділення лікарні «Кременчуцька», де одна з головних проблем – це затримка «ковідних виплат» у розмірі 200 відсотків, які ніколи не платили вчасно.

Однак тепер усе зміниться. Лікарню «Кременчуцька», в пакеті медгарантій якої на повному серйозі було написано, що в цьому медичному закладі є 300 ліжок для лікування хворих на ковід, включили в перелік медичних закладів Полтавщини. Таких закладів в області всього сім і з кожним укладатимуть новий пакет медгарантій з назвою «Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях».

Далі слід сказати, що відповідне рішення приймалося спочатку в обласній адміністрації, а визначальним є те, що такий заклад створюється з розрахунку один на 200 тисяч населення. 

Щодо роботи інших медичних закладів нашого міста, зокрема інфекційного шпиталю, створеного в Кременчуцькій районній лікарні, то тут, як і раніше, отримуватимуть кошти за кожен пролікований випадок. Тобто все залежить від кількості хворих, при тому, що в місті починається новий спалах коронавірусу.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация