Так боремося з насиллям в родинах. У нас пристрасті по директору денного центру на мінімальну зарплату

577 0
Так боремося з насиллям в родинах. У нас пристрасті по директору денного центру на мінімальну зарплату

У Кременчуці, де так гучно починалася боротьба з насиллям у родинах, а апогей цієї боротьби – масові фотографування чиновників міськвиконкому біля плакатів у сквері на Соборній, що тривало 16 днів поспіль, ця справа боротьби зійшла потихеньку нанівець.

Й це останні повідомлення з роботи наших чиновників, які взялися за створення центру допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства. Й вони створили такий центр і з квітня минулого року почали шукати його керівника.

Й за тим, про що мріялося, – на зарплату в 7 тисяч гривень (ставка плюс премія) мав бути ще конкурсний відбір.

Таке оголошення ми читаємо в міському центрі соціальних служб для молоді – кузні наших кадрів міськвиконкому, з якої походить наш мер Кременчука Малецький.

Відомі вимоги до директора цього центру, які оприлюднено в центрі соціальних служб нашої мерії.

Цей директор повинен уміти все, а робити ще більше: і фінансовий менеджер, і емпатійне ставлення, і стресостійкість…

Але так було минулого року, коли пошуки директора цього центру тільки починалися.

Натомість сьогодні вже в оголошеннях Кременчуцького міського центру зайнятості читаємо, що ніяка емпатія не потрібна.

У центрі зайнятості є ця вакансія, але вже без всякого конкурсу й непомірних вимог. Назва посади, на яку шукають претендента – «Завідувач денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі». В обов’язках завідувача, який повинен мати освіту за фахом «Психологія» - керування, координування та планування роботи спеціалістів у відділі.

Скільки буде спеціалістів у цьому новому відділі міськвиконкому – не оприлюднюється.

Останнє – це відповідь на запитання – ось у місті вже більш ніж пів року шукають завідуючого цього центру, а знайти не можуть.

А не можуть знайти лише з однієї причини - зарплата завідувача (ставка плюс премія) складатиме всього сім тисяч гривень.

Далі просто запитання до мера Малецького та його заступників – у вас немає бажання по відсотку із зарплати скинутися на ставку завідуючого, аби в місті цей центр допомоги жінкам усе-таки запрацював?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация