Ще опалювальний сезон не завершився, а кременчужани вже винні за тепло космічні суми. Повідомлення

807 0
Ще опалювальний сезон не завершився, а кременчужани вже винні за тепло космічні суми. Повідомлення

Кременчуцькі енергетики повідомляють про справжню реальність міського життя.

Й мова про борги жителів міста за опалювальний сезон, який завершиться лише 15 квітня 2022 року.

За тим, що оприлюднюють в адміністрації ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», - тут порахували суму боргів жителів міста за тепло, гарячу воду й абонентське обслуговування (окрема плата, яку нам введено нардепами, в тім числі й кременчуцьким – Ю. Шаповаловим).

Отже, станом на 05.01.2022 р. заборгованість мешканців міста Кременчука за спожиті послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води та плати за абонентське обслуговування перед ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» становить 215 416 481,16 грн, у тому числі за:

  • постачання теплової енергії – 179 763 651,77 грн,
  • постачання гарячої води – 32 662 440,24 грн,
  • абонентська плата – 2 990 389,15 грн.

«Якщо Ви не можете сплатити заборгованість у повному обсязі, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з розумінням ставиться до фінансової ситуації, що склалась у наших абонентів, тому пропонуємо звертатися до абонентської групи служби зі збуту теплової енергії та укласти договір про реструктуризацію боргу», - це теж культурне повідомлення від Кременчуцької ТЕЦ, трубами з теплоносієм якої сьогодні обігрівається повітря. Головне, що всі ці витрати закладені в тариф, оплата за яким за сьогоднішнього рівня життя і цін – уже просто непідйомна.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация