5-е чи 6-е за останні півроку? КП «Теплоенерго» оголошує про чергове подорожчання вартості тепла та гарячої води

385 0
5-е чи 6-е за останні півроку? КП «Теплоенерго» оголошує про чергове подорожчання вартості тепла та гарячої води

Адміністрація КП «Телоенерго» оголошує про чергові наміри збільшити вартість тепла та гарячої води. Такі наміри на підприємстві пояснюють подорожчанням вартості природного газу до позначки 31695 гривень за тисячу кубів без ПДВ та подорожчанням вартості покупного тепла від ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

Далі про ціни – наскільки вони зміняться. Й перша відповідь – для населення до завершення нинішнього  опалювального сезону нічого не зміниться. Але це тільки до завершення опалювального сезону – тобто ще на 4 місяці.

Однак вартість тепла для всіх інших споживачів – магазинчиків, всяких установ, знову збільшиться на 10-11 відсотків, що буде закладено в ціни на продукти харчування та послуги.

Далі слід сказати – що це вже ціни за межею сприйняття й там вже йдеться про показник в 5,16 тисяч гривень за Гігакалорію, або приблизно вартість оплати одного квадратного метру для таких закладів буде знаходитися в межах 100 гривень щомісяця й ці кошти тим же підприємцям потрібно буде десь брати.

Далі слід сказати – звідки цей ціновий інфаркт. Й мова йде про те, що наші чиновники минулого року не купували природний газ завчасно і  газові сховища в потрібних обсягах не заповнювали.

Останнє – про перспективу цієї справи. А вона така – опалювальний сезон  у Кременчуці завершиться , а ціна на тепло та гарячу воду залишиться і вартість її буде космічною і грошей не вистачить, аби заплатити. Але про це вже – після свят.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация