Місячний календар

429 0
Місячний календар

Початок шостого місячного дня. Як і вчора, Місяць в знаку “Риби”. Символ дня - “Журавель”.

У цей день йде процес поглинання і засвоєння космічної енергії зі словом. Рекомендується проводити ментальне очищення, медитувати і займатися дихальними вправами.

Сприятливо насолоджуватися запахами, розпалювати пахощі. Якщо ви почули дзвін або задзвеніло у вухах, це дуже гарний знак, виходить, ви справляєтеся з потоками енергії, що йдуть. У такий день добре робити процедури по омолодженню. Особливо якщо він збігається з положенням Місяця в Рибах або Діві — це буде ідеальний день. Добре займатися звукотерапією, оскільки це очищає і наповняє енергією органи. У 6-й місячний день космічна енергія йде зі словом, тому сприятливо вимовляти корисні для вас звуки. А щоб позбутися від зайвої ваги треба, щоб цей день збігся з положенням.

Особливих протипоказань немає, просто варто бути уважним.

З 6-м місячним днем зв’язаний ще один нетрадиційний енергетичний центр — емоційний. Він знаходиться між грудьми і горлом, там, де зазвичай висить хрестик.

З цим днем зв’язані верхні дихальні шляхи і плазма крові. Сприятливі процедури по очищенню дихальних шляхів. Якщо неправильно використовувати енергію 6-го місячного дня це може привести до порушення формули крові і до астми.

Люди, народжені в 6-й місячний день, як правило, являються споконвічними провідниками космічної енергії в слові. Їм теж треба уважно відноситися до того, що вони говорять.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация