У Кременчуці – "диверсія антивакцинаторів". Мітинг біля районної поліції і з протестом проти дій поліції

782 0
У Кременчуці – "диверсія антивакцинаторів". Мітинг біля районної поліції і з протестом проти дій поліції

Кременчук через дії місцевих чиновників, того ж мера Малецького, трясе вже другий день поспіль.

Й мова про те, що сталося вчора в районній лікарні у приміщенні, де раніше працювали представники сімейної медицини і яке теж вчора було віджате представниками Кременчуцького КП «Муніципальна варта». І вчора там було весело – приміщення все-таки повернули сільській громаді зусиллями депутатів облради, а після цього його вдруге віджали вже спецпідрозділом Кременчуцької поліції.

А вже сьогодні на великому мітингу Кам’янопотоківської ОТГ перед офісом поліції Кременчуцького району ми чуємо від постраждалих громадян: те, що відбулося, - це диверсія проти сільської громади Кам’яних Потоків та сіл, які в цю громаду входять.

Й це кременчуцькі висновки сьогодні з нашого життя, з великого психічного протистояння між чиновниками Кременчука, Кременчуцького району, Полтавської ОДА та місцевої поліції.

Про те, які вони ці подробиці з життя наших політичних обранців, частково було відомо вчора.

Вчора комунальні працівники мера Малецького віджали у громади Кам’яних Потоків приміщення в районній лікарні, яке більше нагадує сарай.

Тут, у цьому приміщенні, яке використовували сімейні лікарі, вже міський голова Малецький вирішив відкрити відділення, в якому б працювали фахівці із закритого наркодиспансеру та служби психіатричної допомоги.

Звісно, все це можна було вирішити мирно – загалом всі нормальні чиновники так і роблять, аби все працювало в інтересах громади. Але у Кременчуці нормальних чиновників дуже мало.

У Кременчуці – інші погляди, які культивує мер Малецький й у нього головне - зачепити, принизити, образити, нашкодити - зробити, аби людина відчула – ось він цар кременчуцький.

Відомо, що протягом вчорашнього дня нещасне приміщення для сімейних лікарів, яке віджав наш мер, переходило з рук в руки – його віджимали то одні, то інші.

Але все вирішила участь поліцейських, які прибули, аби вирішити конфлікт. Вони його і вирішили – двері зі старої будівлі вибили, а ще й навели жах на хворих опікового відділення, які не могли зрозуміти, що сталося.

Натомість вже сьогодні ображені жителі Кам’яних Потоків разом зі своїм керівником ОТГ Анною Самойлюк прийшли до міської поліції, аби з’ясувати, чому вже міські правоохоронці відбирають у них їхню власність (саме приміщення Центральної районної лікарні, до речі, за рішенням суду – не є власністю нашого міськвиконкому).

Далі - про антивакцинаторську роль поліції. Й про неї теж говорила керівник ОТГ Анна Самойлюк. А причина такого обвинувачення - поліція Кременчуцького району від свого великого розуму захопила не просто приміщення сімейної медицини сільського ОТГ, але і холодильник у ньому.

А в цьому холодильнику – вакцина від коронавірусу у великій кількості. І зрозуміло, що перше питання: для чого нашим поліцейським ця вакцина від коронавірсу? Для чого їм цей трофей, все-таки це не безакцизна горілка.

І зрозуміло, чому Анна Самойлюк каже, що це – диверсія.

І це не один приклад «діяльності» місцевих правоохоронців.

Бо є ще й другий – спецзагін кременчуцької поліції, окрім того, що перелякав хворих в опіковому відділенні Кременчуцької районної лікарні, ще й вибив двері з  нещасної амбулаторії сільської медицини й це теж повідомлення на мітингу, яке оприлюднила керівник ОТГ Анна Самойлюк.

Останнє, про що слід додати, – новий начальник поліції Кременчуцького району Андрій Власенко так і не зміг пояснити журналісту «Програми плюс», для чого його люди вибивали двері в медичному закладі і, звісно, йому нічого сказати про вакцину від коронавірусу, яка стала трофеєм поліціянтів.

Ну і просто запитання – от чого не вистачає чиновникам Кременчука, які зробили наше життя, як у цирку? А ми в цьому цирку якось і живемо.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация