Гроші знайшлися, але не всім. У мера Малецького оголосили тендер на випуск його бойового листка на суму 9,7 мільйона гривень

392 0
Гроші знайшлися, але не всім. У мера Малецького оголосили тендер на випуск його бойового листка на суму 9,7 мільйона гривень

Кременчуцькі чиновники відновлять випуск комунального видання з назвою «Кременчуцькі новини», на друк якого та безкоштовну доставку за вказаними адресами (поквартирно) виділяється 9,7 мільйона гривень.

Це останні повідомлення з життя нашого градоначальника, який ось уже відсвяткував у ресторані Новий рік, встиг заблокувати роботу сімейних лікарів у Центральній районній лікарні, підвищив вартість комунальних послуг, організував дітям у дошкільних закладах по пиріжку, а тепер дійшов і до політики. 

Й це останні оголошення з тендерних закупівель нашим міськвиконкомом.

І нова мерська закупівля – стара, як сам міськвиконком. Її зміст - чиновники шукають того, хто б їм друкував і поширював накладом 44 тисячі екземплярів комунальну газету з назвою «Кременчуцькі новини». А «Кременчуцькі новини» – це відомий бойовий листок мера Малецького, який спрямований на підтримку його іміджу, що розсипається через величезний антирейтинг буквально на очах.

За тим, що записано, – формат мерського бойового листка залишиться незмінним – 16 сторінок з розповідями про мера Малецького та його начальника – нардепа Шаповалова.

Останнє, про що слід додати, – в Україні немає аналогічних прикладів випусків таких бойових листків очільників мерій. Й у жодному місті нашої держави бюджетні кошти на агітацію за чиновників у фундаментальних обсягах, як це відбувається у Кременчуці, – не витрачаються.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация