В облраді проведуть конкурс з обрання директора Кременчуцької спецшколи. Наступний – конкурс на директора військового ліцею?

372 0
В облраді проведуть конкурс з обрання директора Кременчуцької спецшколи. Наступний – конкурс на директора військового ліцею?

У Кременчуці буде новий конкурс на посаду директора навчального закладу. І це традиційний конкурс, от тільки навчальний заклад – не звичайний, бо мова про спеціальну школу, що в Крюкові, на вул. Остапа Вишні, і яка підпорядковується області.

Й це наші колеги з полтавського «Змісту» оприлюднюють обласні оголошення. Перше таке – розпорядження голови Полтавської обласної ради про звільнення з посади директора Градизької спеціальної школи Надії Калініченко.

Цього фахівця звільняють, бо відбулося приєднання Градизької спецшколи до Кременчуцької й відповідно, вже у Кременчуці буде незабаром новий конкурс на посаду директора об’єднаного навчального закладу.

Натомість у самому Градизьку тепер замість спецшколи буде військовий ліцей і для цього на ремонт будівлі з області виділять 10 мільйонів гривень. Звісно, є питання – хто саме буде новим керівником уже військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою?  І тут теж, слід так розуміти, буде конкурс і ми побачимо на цій посаді педагога і як мінімум – учасника АТО.

Про що слід додати – «Програма плюс» розписує всі ці кроки, аби педагоги вже у Кременчуцькій спецшколі знали, що їх очікує в найближчому майбутньому.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация