Кременчуцькі чиновники підвищили вартість вивезення рідких стоків для жителів приватних будинків, які не мають централізованої каналізації

375 0
Кременчуцькі чиновники підвищили вартість вивезення рідких стоків для жителів приватних будинків, які не мають централізованої каналізації

Кременчуцьке КАТП 1628 оприлюднило нові показники вартості вивезення рідких стоків для мешканців приватних та комунальних багатоповерхових будинків міста, які не приєднані до централізованої каналізації через відсутність цієї ознаки цивілізації у Кременчуці. Відповідне рішення прийнято на засіданні міськвиконкому наприкінці минулого року.

За тим, що можна зрозуміти, бо раніше нічого з цього приводу не оприлюднювалося, вартість цієї послуги зросла і дуже сильно.

Тепер вартість послуги з вивезення 3,25 метрів кубічних каналізаційних стоків для жителів, у яких немає централізованої каналізації, коштує вже 404 гривні.

Натомість послуга вивезення стоків в обсязі 5 метрів кубічних коштує вже 621 гривню.

Далі слід сказати про соціальні нормативи в постачанні води для населення і відповідно – водовідведення.  

Й мова тут про постанову уряду, за якою встановлено соціальні нормативи користування послугами з централізованого постачання холодної води – 2,4 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 4,0 куб – без такого.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация