Наказ МОЗ. Для всіх громадян, і кременчужан теж, віком 60+, вводиться бустерна доза вакцини проти COVID-19

788 0
Наказ МОЗ. Для всіх громадян, і кременчужан теж, віком 60+, вводиться бустерна доза вакцини проти COVID-19

Міністерство охорони здоров’я оголошує про наступний етап проведення щеплень від коронавірусної хвороби, зокрема щеплення бустерною дозою вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60 років.

Бустерне щеплення проводиться незалежно від того, якою вакциною вони щепилися. Літні люди зможуть отримати бустерну дозу щонайменше через шість місяців після другої - таке повідомлення Міністерства про ухвалений наказ, що було зроблено в останній день минулого року.

«Отримати бустерну дозу люди віком 60+ можуть через 6 місяців із дати другого щеплення від COVID-19, оптимально в період від 6 до 9 місяців. 

Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина. Тим, хто отримав перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, рекомендовано вводити бустерну дозу вакциною Pfizer», - це зміст нового наказу МОЗ.

Для того, щоб отримати бустерну дозу, людина віком 60+ може записатися на щеплення в будь-який пункт чи центр вакцинації. Єдина умова - з часу введення людині другої дози вже минуло 6 місяців.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация