Полтавська ОДА оголосила передноворічний тендер на реконструкцію аеропорту «Полтава». Буде як у  Борисполі

347 0
Полтавська ОДА оголосила передноворічний тендер на реконструкцію аеропорту «Полтава». Буде як у  Борисполі

31 грудня 2021 року департамент будівництва Полтавської ОДА оголосив тендер з реконструкції аеропорту «Полтава». Про це повідомляють наші колеги з Полтавщинитякі в останній день минулого року вирішили подивитися, що у нас в області нового з тендерами на сайті Prozorro.

А нове таке – це оголошений тендер на реконструкцію аеропорту «Полтава» вартістю - вартістю робіт — 1 млрд 536 млн 116 тис. грн. Строк виконання — 31 грудня 2022.

Наші колеги повідомляють, що роботи триватимуть довше, бо до всього будівельникам спочатку доведеться демонтувати існуючу бетонну злітно-посадкову смугу, а потім зробити нову з товщиною бетону в 80 сантиметрів.  У техзавданні, зокрема, згадується розбирання майже 11 тис. м³ армобетону існуючої злітно-посадкової смуги та перону, наявної радіотехнічної та світлосигнальної систем посадки, металевих цистерн, огорожі (622 м) повідомляє «Полтавщина» .

«Усе демонтоване обладнання буде замінене на нове, а злітно-посадкова смуга, фактично, побудована майже з нуля — шириною 45 метрів.

Також буде змонтоване нове метеорологічне та телекомунікаційне обладнання, курсові радіомаяки, автоматичні системи пожежегасіння, наглядова вежа.

Окремо буде облаштований навчально-тренувальний полігон, замінені мережі водопроводу та оновлені адміністративно-побутові приміщення й приміщення аварійно-рятувальної станції.»

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация